Ariş'ten Pırlantalı Hayvanlar Alemi - Son Dakika

Ariş'ten Pırlantalı Hayvanlar Alemi

08.09.2008 18:00
Ariş'ten Pırlantalı Hayvanlar Alemi, System.String[]

Ariş, Pırlantalı Mücevherde Koleksiyonlarına Yeni Bir Ürün Ekledi.

Ariş, pırlantalı mücevherde koleksiyonlarına yeni bir ürün ekledi.

Ariş'in 'pırlantalı hayvanlar alemi' koleksiyonu pırlanta kanatlı şahin ve pırlanta kulaklı tavşandan oluşuyor.

“Pırlanta, artık günlük yaşamımızın her bölümünde, zevkle ve rahatlıkla kullanabilen bir mücevher oldu.” diyen ARİŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, yeni koleksiyonla ilgili olarak şunları söyledi:

"Pırlanta, tabii ki en değerli, en zarif mücevher. Bununla birlikte, yenilikçi tasarımlarla modern çağın değişen günlük hızına da mükemmel uyum sağlıyor. Yeni koleksiyonumuzla, pırlantseverlerin içlerindeki naif sevecenliği, pırlantanın eşsiz zarafetiyle yorumlamak istedik. Şimdiden gelen taleplerin yoğunluğuna bakarak, tasarımlarımızın hedefini bulduğunu  söyleyebiliriz."

Ariş'ten Pırlantalı Hayvanlar Alemi

Kaynak: DHA

Son Dakika Ekonomi Ariş'ten Pırlantalı Hayvanlar Alemi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı