ARIZAYI GİDERMEK İSTERKEN GÖÇÜK ALTINDA KALAN 4 İŞÇİ KURTARILDI - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

ARIZAYI GİDERMEK İSTERKEN GÖÇÜK ALTINDA KALAN 4 İŞÇİ KURTARILDI

01.04.2023 14:43

ŞANLIURFA'da yer altından geçen elektrik kablolarındaki arızayı gidermeye çalışan 4 işçi, iş makinasıyla kazılan çukurda, kayan toprağın altında kaldı.

ŞANLIURFA'da yer altından geçen elektrik kablolarındaki arızayı gidermeye çalışan 4 işçi, iş makinasıyla kazılan çukurda, kayan toprağın altında kaldı. İşçiler, çevredekiler ve gelen ekipler tarafından kısa sürede kurtarıldı.

Yenice Mahallesi'nde yapımı devam eden bir inşaatın yer altından geçen elektrik kablolarındaki arızaya müdahale etmek için iş makinesiyle kazılan çukura giren 4 işçi çalışırken, toprak kaydı. Göçük altında kalan işçileri fark eden çevredekiler müdahale edip, 3 kişiyi kurtardı. Diğer işçi ise bölgeye gelen itfaiye ve AFAD ekiplerinin kısa süren çalışmasıyla kurtarıldı.

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalelerini yaptığı işçiler Fırat Karakuş, Mehmet Bal, Nihat Polatoğlu ve Hüseyin Mengü, ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Şanlıurfa'da inşaat alanında patlamamış havan mermisi bulundu Şanlıurfa'da inşaat alanında patlamamış havan mermisi bulundu

Son Dakika Güncel ARIZAYI GİDERMEK İSTERKEN GÖÇÜK ALTINDA KALAN 4 İŞÇİ KURTARILDI - Son Dakika


Advertisement