Asena Atalay ile Caner Erkin'in Davasında Hakim Çileden Çıktı: Sizi Tutuklama Yetkim Var - Son Dakika

Asena Atalay ile Caner Erkin'in Davasında Hakim Çileden Çıktı: Sizi Tutuklama Yetkim Var

14.02.2018 08:34

Asena Atalay ve Caner Erkin'in çocuklarının velayeti için açtıkları davada tartışma çıktı. Hakim tarafların avukatlarına sinirlenip "Sizi tutuklama yetkim var." dedi.

İstanbul 11. Aile Mahkemesi'nde görülen velayet davasına davalı Asena Atalay avukatı ile katılırken davacı Caner Erkin'i avukatları temsil etti.Mahkeme hakimi, Asena Atalay ile Caner'in avukatları arasında yaşanan tartışma üzerine "Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum" dedi.

HAKİM: BU DAVA ÇOCUK REŞİT OLANA KADAR SÜRER

Taraflar arasında sık sık tartışma çıkınca mahkeme hakimi, "Siz böyle yaparsanız bu dava çocuk reşit olana kadar sürer" dedi. Asena da keşke reşit olana kadar sürse de Caner korkudan iki hafta da bir oğlunu görse" dedi.

TARTIŞMA ÇIKTI

Caner'in avukatları da Asena'nın kardeşi Alican Atalay hakkında savcılığa sahte çek düzenlemek ve dolandırıcılık suçundan, Caner'in suç duyurusunda bulunduğunu belirterek tanıklığını kabul etmediklerini söyledi. Bunun üzerine Asena Atalay yüksek sesle, "Bu dava çocuk davası. Para davası değil. Caner gelip davasına sahip çıksın" diyerek tepki gösterdi. Mahkeme hakimi de kürsüyü yumruklayarak tarafları susturamaya çalıştı. Ancak tarafların bağırarak kavga etmeleri üzerine hakim mahkeme salonunu terk etti.

"SİZİ TUTUKLAMA YETKİM VAR"

Tarafların tartışmayı bitirmesi üzerine hakim, taraflara nasihatte bulunarak, "Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum. Ben magazini bilmem, hakimim. Kararlarımla konuşurum. Asena anne olarak hisleriyle konuşuyor. Ama avukatlar saygılı olma" dedi. 11. Aile Mahkemesi hakimi Seren Serengil'e de zorlama hapsi vermişti.

ASENA: TÜRKİYE'Yİ İLGİLENDİREN DAHA BÜYÜK SORUNLAR VAR

Asena Atalay duruşma çıkışı, "Dünyayı ve Türkiye'yi ilgilendiren daha büyük sorunlar var arkadaşlar. Çınar gayet mutlu, gayet sağlıklı. O yüzden çok konuşulacak bir şey yok" dedi.

Asena Atalay ile Caner Erkin'in Davasında Hakim Çileden Çıktı: Sizi Tutuklama Yetkim Var

Son Dakika Magazin Asena Atalay ile Caner Erkin'in Davasında Hakim Çileden Çıktı: Sizi Tutuklama Yetkim Var - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (8)
  • Bs: Çocuklar küçük yaşta, çok büyük bir problem yoksa annenin yanında kalmalı.Tabiki babasıyla da sık sık görüşmeli. Caner başka bir kadınla evli. Ne olursa olsun, babasının başka bir kadınla evli olduğunu gören çocuklar, kendisini çok sevseler de, çok ilgi gösterseler de, asla ve asla o evde mutlu değildirler. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Ahmet Şükrü Bahadır: Bazı çiftlere çocuk yapma konusunda ön incelemeden geçme şartı getirilmeli. Eğer bireyler çocuk yetiştirme konusunda aklen ve ruhen "REŞİT" değil iseler çocuk yapmaları yasaklanmalı. Hem nüfus planlaması olur hemde çocuklar sahipsiz kalmaz. Bu yazı bireylere veya bir kesime karşı değil bir toplumsal sorunun çözümü için zorunludur. İster ANAYASAYA ister MEDENİ Yasaya koyun. Yeter ki sorunu çözün. Bunları yazıyoruz da daha yakın aile evliliğini, hastalıklı bireylerin evliliğine engelleyecek hiç bi Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Ekim mesajında dikkat çeken ifadeler: Ekonomiye ve değerlerimize saldırıyorlar Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Son dakika: Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde Teklif Meclis'te kabul edildi: 22.00'den sonra alkol satanlara 320 bin liraya kadar ceza kesilecek Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı