Aslan ile Fare Kurnaz Tilki'ye Karşı - Son Dakika

Aslan ile Fare Kurnaz Tilki'ye Karşı

01.10.2016 09:02
Aslan ile Fare Kurnaz Tilki'ye Karşı, System.String[]

Çocuk oyunu "Aslan ile Fare Kurnaz Tilki'ye Karşı", Torium AVM'de.

Çocuk oyunu "Aslan ile Fare Kurnaz Tilki'ye Karşı", Torium AVM'de...

Ağustos böceği Tırrık her zamanki gibi sıcak bir yaz günü ormanda neşe içinde çalıp söylemektedir. Kurnaz tilki Tekdiş'in, kendisine hazırladığı kötü plandan haberi olmayan ormanlar kralı aslan ise bir ağacın gölgesinde karnı tok sırtı pek uyumaktadır. Sevimli fare Kemirik ise daha henüz tüm bu olaylardan habersiz peynirini didikler durur az ötede sessizce... Derken... Devamı oyunda saklı.

Bazen en işe yaramaz diye kenara itilen birinin bile yeri geldiğinde çok kıymetli olacağını anlatan, hayvanlar arasında geçen eğlenceli, eğlendirirken öğreten, şarkılı danslı tek perde 50 dakikalık bir çocuk oyunu...

Yazan: Tarık Şerbetçioğlu

Yöneten: Ömer Gecü

Müzik: Deniz Noyan

Türü: Müzikli Çocuk Oyunu (3-6 yaş)

50 dakika/ Tek perde

Aslan ile Fare Kurnaz Tilki'ye Karşı

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Aslan ile Fare Kurnaz Tilki'ye Karşı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Milan efsanesi, Hakan Çalhanoğlu'nun transferiyle ilgili konuştu: Doğru anı bekliyoruz Sokağa çıkma kısıtlamasına saatler kala İstanbul'da trafik kilitlendi Son Dakika! MHP Genel Başkanı Bahçeli: Orduya satılmış demek bir defa vatana ihanettir Tek bir koronavirüs vakasının görülmediği Kuzey Kore'den skandal önlem: Sınırdan geçeni vuruyorlar Asgari ücret görüşmelerinde TİSK'ten dikkat çeken çıkış: İşverene maliyeti kayıt dışı çalışmayı etkileyecek Rus YouTuber, canlı yayında hamile kız arkadaşının ölümüne neden oldu Otel baskınında bir polisimizi şehit eden katilin cenazesini, memleketine götürecek araç bulunamadı Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü?