Son Dakika Haberleri: Şebnem Ferah'ın Şarkısını Söyleyen Aslı Enver, Herkesi Ağlatacak

Şebnem Ferah'ın Şarkısını Söyleyen Aslı Enver, Herkesi Ağlatacak

2 yıl önce

'İstanbullu Gelin' dizisinin final bölümünde güzel oyuncu Aslı Enver, dizide çocuğunu kaybedince, Şebnem Ferah'ın 'Deli Kızım Uyan' şarkısını seslendiriyor.

Star TV ekranlarında başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı 'İstanbullu Gelin' dizisi bu hafta sezon finaliyle sevenlerini karşısına çıkacak. Dizide, Süreyya karakterini canlandıran Aslı Enver, Şebnem Ferah'ın şarkısını seslendiriyor.

DAHA ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİ

İlk olarak Sezen Aksu'dan 'Çocuklar gibi' daha sonra Fikret Kızılok'tan 'Fark etmeden' şarkılarını söyleyen Aslı Enver, sezon finalinde ise Şebnem Ferah'tan 'Deli Kızım Uyan' ile izleyicinin karşına çıkacak.

İZLEYİCİYİ AĞLATACAK

Oyunculuğunun yanı sıra dizi için seslendirdiği şarkılarla da büyük beğeni toplayan Aslı Enver buğulu sesi ile bu kez romantik değil duygu yüklü ve oldukça hüzünlü bir sahneye eşlik edecek.

Haber Yayın Tarihi : 16.06.2017 12:54 

YORUMLAR


İşte Anket Şirketlerinin 23 Haziran İstanbul Seçimi Tahminleri İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım Tartışma Yaratan Programın Ardından CNN TÜRK'ten Açıklama Geldi