Atakum'da 'Etkili İletişim ve Hitabet' Semineri - Son Dakika
Güncel

Atakum'da 'Etkili İletişim ve Hitabet' Semineri

Atakum\'da \'Etkili İletişim ve Hitabet\' Semineri

Atakum Belediyesi çalışanlarına yönelik, haber spikeri Pınar Erbaş'ın sunumuyla gerçekleştirilen 'Etkili İletişim ve Hitabet' konulu seminerde konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum belediyesi personeli, halkla ilişkiler ve etkili iletişim konusunda her zaman örnek olmuştur" dedi.

12.12.2018 13:49
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Atakum Belediyesi çalışanlarına yönelik, haber spikeri Pınar Erbaş'ın sunumuyla gerçekleştirilen 'Etkili İletişim ve Hitabet' konulu seminerde konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum belediyesi personeli, halkla ilişkiler ve etkili iletişim konusunda her zaman örnek olmuştur" dedi.

Atakum Belediyesi personelinin etkili iletişim konusunda her zaman örnek gösterildiğini ifade eden Başkan Taşçı, düzenledikleri konferans, seminer ve eğitim programlarıyla, belediye personelinin halkla ilişkiler konusunda gelişimini desteklediklerini kaydetti. Yalı Kafede düzenlenen Etkili İletişim ve Hitabet konulu seminere konuşmacı olarak katılan Show TV Ana Haber Spikeri Pınar Erbaş, Atakum Belediyesi personeline etkili iletişimin incelikleri hakkında bilgi verdi.

Atakum Belediyesi çalışanlarının katıldığı seminerde konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum Belediyesi olarak, hayatın her alanında vatandaşlarımızla iç içeyiz. Doğumdan ölüme kadar yaşamın her safhasında hizmetler sunduğumuz hemşerilerimizle kurduğumuz iletişimi de önemsiyoruz. Bu anlamda belediyemizde görev yapan tüm personelimizin, vatandaşlarımızla kurduğu iletişimin daha sağlıklı olması adına belirli aralıklarla eğitim programları düzenliyoruz. Atakum Belediyesi olarak halkla ilişkiler konusunda örnek bir personel yapımız var. Belediyemizin her kademesinde görev yapan çalışanlarımızın, etkili iletişim ve hitabet konusunda vatandaşımızdan takdir aldığını görmek bizleri mutlu ediyor" diye konuştu.

Seminerde, hitabetin önemini anlatan ve etkili iletişimde hitabetin önemli bir faktör olduğunu söyleyen Pınar Erbaş, örnekler eşliğinde gerçekleştirdiği anlatımla, Atakum Belediyesi personeline yaptığı sunumda, belediye-vatandaş arasındaki ilişkiyi daha da kuvvetlendirme adına yapılması gerekenleri anlattı. Vatandaşlara nasıl hitap edileceğiyle ilgili verdiği örneklerde ana unsurun vatandaşı anlamak ve onu anladığınızı hissettirmek olduğunu kaydeden Erbaş, "Vatandaşlarla kurulacak iletişimin tarzı, onların sorunlarını çözmek kadar önemli. 'Sizi anlıyorum' ifadesi de vatandaşların onlarla ilgilendiğinizi hissetmesi açısından önemli bir ifade" şeklinde konuştu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, seminerin ardından Pınar Erbaş'a teşekkür ederek çiçek ve hediye takdim etti. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Atakum'da 'Etkili İletişim ve Hitabet' Semineri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Iğdır'da Doğa Yürüyüşüyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlandı
  14:09 Iğdır'da Doğa Yürüyüşüyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlandı

  Iğdır Dağcılık ve Bisiklet Spor Kulübü üyeleri ve vatandaşlar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla doğa yürüyüşü düzenledi. Melekli kasabasında başlayan yürüyüş, Ağrı Dağı eteklerinde devam etti. Yaklaşık 4 saat süren etkinlikte, kadınların yaşadığı zorluklara dikkat çekildi ve kadınlara destek mesajları verildi.

 • DTSO ve DTB, Kuzey Irak'ta yapılan oda seçimlerinin ardından işbirliklerini güçlendirmek için ziyaretler gerçekleştirdi
  14:08 DTSO ve DTB, Kuzey Irak'ta yapılan oda seçimlerinin ardından işbirliklerini güçlendirmek için ziyaretler gerçekleştirdi

  Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ile Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB), Kuzey Irak'ta yapılan oda seçimlerinin ardından kutlama ve işbirliklerini güçlendirme ziyaretleri gerçekleştirdi. Heyet, IKBY'deki oda başkanları ve yetkililerle görüşmeler yaparak ticari ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla çalışmalar yürüttü. Ayrıca Duhok ve Erbil Ticaret ve Sanayi Odaları, nisan ayında düzenlenecek fuarlara davet edildi.

 • Ali Babacan, Malatya'da depremzedeleri ziyaret etti
  14:08 Ali Babacan, Malatya'da depremzedeleri ziyaret etti

  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Malatya'da yerel seçim çalışmaları kapsamında depremzedeleri ziyaret etti. Babacan, deprem sonrası yardım çalışmalarını anlattı ve parti olarak yerel yönetimler ve şehircilik eylem planlarını açıkladıklarını belirtti.

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi İşçileri Zam Teklifini Kabul Etmedi
  14:08 İzmir Büyükşehir Belediyesi İşçileri Zam Teklifini Kabul Etmedi

  İzmir Büyükşehir Belediyesinde çalışan işçileri ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde teklif edilen yüzde 30'luk zam kabul görülmedi. Belediye-İş Sendikası İzmir Şubeleri iş bırakarak protesto düzenledi. İZULAŞ şoförleri de kontak kapattı.

 • FETÖ'nün Askeri Lise Sınavı sorularıyla ilgili 2 kişi yakalandı
  14:07 FETÖ'nün Askeri Lise Sınavı sorularıyla ilgili 2 kişi yakalandı

  FETÖ'nün 2012 yılındaki Askeri Lise Sınavı sorularını usulsüzce temin ederek örgütün sözde askeri yapılanma içerisinde bulunan öğrencilerin sınavda başarılı olmasını sağladığı iddia edilen 2 şahıs Afyonkarahisar'da gözaltına alındı.

 • Erzurum'da Uyuşturucu Operasyonu: 4 Şüpheli Tutuklandı
  14:07 Erzurum'da Uyuşturucu Operasyonu: 4 Şüpheli Tutuklandı

  Erzurum Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti ve sevkiyatı yapan 4 şüpheli şahıs tutuklandı. Operasyonlarda toplamda 5 kilo 220 gram metamfetamin, 44,04 gram afyon sakızı, 1,96 gram esrar ve 1,04 gram sentetik kannabinoid ele geçirildi. Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucuyla mücadeleye kararlılıkla devam edileceğini açıkladı.

 • Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 3. Çevre Yolu devamı projesini inceledi
  14:06 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 3. Çevre Yolu devamı projesini inceledi

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yenişehir 3. Çevre Yolu Devam Projesi'ni yerinde inceledi. Proje ile 3. Çevre Yolu'nun uzunluğu 16 kilometreye çıkacak ve bisiklet yolu da olacak.

 • ANGİKAD, deprem bölgesinde kadın girişimcilere destek programı başlatıyor
  14:05 ANGİKAD, deprem bölgesinde kadın girişimcilere destek programı başlatıyor

  Girişimci İş Kadınları Derneği (ANGİKAD), Hatay, Malatya, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Osmaniye'deki kadın girişimcilere yönelik eğitim ve destek programları gerçekleştireceği Yeniden Başla Projesi'ni duyurdu. Proje kapsamında kadın girişimcilere iş kurma süreçlerine yönelik eğitim ve mentörlük hizmetleri verilecek, iş ağlarının geliştirilmesi için destekler sağlanacak. Ayrıca, yeni iş fikirlerini hayata geçirmek isteyen kadın girişimcilerin işletmeleri de desteklenecek.

 • BEBKA, AR/VR/XR alanında eğitim platformu kuracak
  14:05 BEBKA, AR/VR/XR alanında eğitim platformu kuracak

  Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), sağlık, eğitim ve üretim gibi çeşitli alanlarda artırılmış, sanal ve karma gerçeklik (AR/VR/XR) alanında 19 farklı teknoloji ve girişimcilik konulu eğitimleri içeren çevrim içi ücretsiz platform kuracak.

 • Filipinler Sahil Güvenlik Gemisi Çin ile Çarpıştı, 4 Yaralı
  14:04 Filipinler Sahil Güvenlik Gemisi Çin ile Çarpıştı, 4 Yaralı

  Filipinler sahil güvenlik gemisi, tartışmalı Güney Çin Denizi'nde Çin'e ait bir sahil güvenlik gemisi ile çarpıştı ve 4 Filipinli yaralandı. Filipinler sahil güvenliği, Çin'i tehlikeli manevralar yapmakla suçladı. İki ülkenin sahil güvenlik gemilerinin çarpıştığı bir diğer olayda ise Filipinler gemisinde hasar meydana geldi. Çin ile Filipinler arasındaki tansiyon yükseldi.

 • Kırklareli Valisi: Sınıra kontrolsüz araç geçişine izin vermiyoruz
  14:04 Kırklareli Valisi: Sınıra kontrolsüz araç geçişine izin vermiyoruz

  Kırklareli Valisi Birol Ekici, kentte sınıra doğru kontrolsüz hiçbir aracın geçişine izin vermediklerini belirtti. Ekici, düzensiz göçle mücadele çalışmalarının sonuç verdiğini ve Kırklareli'nin düzensiz göç rotası olmaktan çıkarıldığını ifade etti. Jandarma ve emniyet güçlerinin şubatta 22 göçmen kaçakçısını yakaladığını ve 10 araca el konulduğunu söyleyen Ekici, mücadelenin havadan, karadan ve denizden devam ettiğini vurguladı.


Advertisement