Atık Deposundaki Yangın Korkuttu - Son Dakika

Atık Deposundaki Yangın Korkuttu

15.01.2012 15:46
Atık Deposundaki Yangın Korkuttu

Gaziantep'te Oduncular Sitesi'nde geri dönüşüm için toplanan atıkların saklandığı bir depoda çıkan yangın, itfaiyenin zamanında müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Gaziantep'te Oduncular Sitesi'nde geri dönüşüm için toplanan atıkların saklandığı bir depoda çıkan yangın, itfaiyenin zamanında müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme Teşkilatı (KÜSGET) Oduncular Sitesi'nde bulunan ve tonlarca plastik, naylon, kağıt atıklarının bulunduğu atık deposunda bugün öğlen saatlerinde, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Depodan dumanların yükseldiğini görenlerin durumu polise ve itfaiyeye ihbar etmesi üzerine başta Küsget İtfaiye Grup Amirliği olmak üzere çeşitli birimlerden itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına zamanında müdahale ederken, bu sırada yağan yağmur da alevlerin deponun yanıbaşındaki kereste depolarına sıçramadan söndürülmesini sağladı.

İtfaiye ve polis, yangının çıkış nedenini belirlemek için inceleme başlattı. - Gaziantep

Darbedilerek öldürülen 3 yaşındaki Lina'nın cenazesi defnedildi! Acılı babanın yaptığı hareket yürek parçaladı Darbedilerek öldürülen 3 yaşındaki Lina'nın cenazesi defnedildi! Acılı babanın yaptığı hareket yürek parçaladı 3 yaşındaki Lina Nazlı'yı derin dondurucuda saklayan caniler ifade verdi! Önce yakmak istemişler 3 yaşındaki Lina Nazlı'yı derin dondurucuda saklayan caniler ifade verdi! Önce yakmak istemişler Gaziantep'te terör operasyonunda 2 zanlı yakalandı Gaziantep'te terör operasyonunda 2 zanlı yakalandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Atık Deposundaki Yangın Korkuttu - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement