Attıkları Tweetlerle Milyonları Güldüren Fenomenler - Son Dakika

Attıkları Tweetlerle Milyonları Güldüren Fenomenler

08.02.2015 17:23
Attıkları Tweetlerle Milyonları Güldüren Fenomenler, System.String[]

Dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan Twitter’ın Türk fenomenleri attıkları tweetlerle milyonları güldürerek, şovmenlere taş çıkarıyorlar.

Dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan Twitter'ın Türk fenomenleri attıkları tweetlerle milyonları güldürerek, şovmenlere taş çıkarıyorlar.

Dünya'da milyonlarca kullanıcısı olan Twitter'ın Türk fenomenlerinin en büyük başarısı ise siyasete karışmamaları oluyor. Fenomenler böylelikle düşüncesi ne olursa olsun, toplumun her kesimini güldürmeyi başarabiliyorlar. Zaman zaman siyasi ve ünlü isimlerle ilgili tweetler de atan fenomenler, başarının sırrının kırıcı olmamaya ve kimseyi üzmemeye bağlıyor.

İşte; Türkiye'deki Twitter'a yön veren ve toplumun her kesimini güldürmeyi başaran fenomenlerden bazıları;

beyinsiz_adam (Beyinsiz Adam)

french_oje (french_oje)

FerdiCarrefour (FerdiCarrefour)

janetnahum (janetnahum)

biliyoruzbe (DamsızDaGirenAdam)

HUYSUZ_AYI (HUYSUZ AYI)

cerilevis (Ömür Özdemir)

Tumblr_Sozleri (Tumblr Seçmeleri)

lolmarley (lol marley)

kadirbayra (Kadir Bayrak)

yapmayinbeyler (Üzdünüz)

SabriReyiziniz (Sabri Reyiz)

BekirAbiniz (Bekir Abiniz)

OdunHerif (Odun Herif)

LafTReni (Laf TReni)

SopalikAdam (Sopalık Adam)

GitKonus (Seviyorsan)

tespitolog (Tespitolog)

yapmasan (YAPMA) - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Attıkları Tweetlerle Milyonları Güldüren Fenomenler - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü spiker Tuğba Dural, NTV'den ayrıldı Ünlü spiker Tuğba Dural, NTV'den ayrıldı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Tamir etmek için otomobilinin altına giren adam, ezilerek yaşamını yitirdi Tamir etmek için otomobilinin altına giren adam, ezilerek yaşamını yitirdi İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı

Son Dakika Haberleri

00:19