Son Dakika Haberleri: Sokak ortasındaki çatışmadan yeni görüntüler çıktı

Sokak ortasındaki çatışmadan yeni görüntüler çıktı

2 ay önce

İstanbul Avcılar'da 7 kişinin yaralandığı sokak ortasındaki silahlı kavganın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Avcılar'da 7 kişinin yaralandığı silahlı kavgayla ilgili gözaltına alınan 5 kişi adliyeye sevk edildi. Çatışmayla ilgili yeni görüntüleri ortaya çıktı.

KAVGANIN NEDENİ DAVALIK OLAN ARAZİ

Avcılar Yeşilkent Mahallesi'nde dün çıkan silahlı kavgada aralarında yoldan geçen bir kadının da bulunduğu 7 kişi yaralandı. Olay yerinde çok sayıda boş kovan bulunurken kavgaya karıştığı belirlenen 5 kişi gözaltına alındı. Kavganın iki grup arasında davalık olan arazide iş makinesiyle çalışma yapılması sonucu çıktığı öğrenildi. Gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Öte yandan yoldan geçerken kurşunların isabet ettiği Ö.Ç. adlı kadının tedavisinin ardından taburcu olduğu kaydedildi.

SİLAH VE BIÇAKLAR KULLANILDI

Bu arada çatışmayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde sokak ortasında dakikalarca süren kavgada silah ve bıçaklar kullanıldı, tarafların birbirlerine taş attığı görülüyor.

Sokak ortasındaki çatışmadan yeni görüntüler çıktı
Haber Yayın Tarihi: 16.09.2019 03:14 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Bombalı saldırı için Türkiye'ye gelen kadın terörist yakalandı
Yeni yılda istihdam desteği devam edecek! Çalışan başına 49 bin lira verilecek Bankaların yüksek komisyon ve masraf ücretlerine son! Artık Merkez Bankası belirleyecek