Son Dakika Haberleri: Avrupalı Sevgilileri ile Ünlenen Serenay Aktaş Aradığı Aşkı İspanya'da Buldu

Avrupalı Sevgilileri ile Ünlenen Serenay Aktaş Aradığı Aşkı İspanya'da Buldu

2 ay önce

Avrupalı sevgilileri ile magazin gündeminde büyük yer edinen Serenay Aktaş'ın son sevgilisi de İspanyol çıktı. Oyuncu, İspanyol sevgilisi ile objektiflere yakalandı.

Survivor ile tanıdığımız sporcu Serenay Aktaş, Avrupalı sevgililerine bir yenisini daha ekledi. Şimdilerin reklam yüzü olan Aktaş, İspanyol sevgilisi ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

OBJEKTİFLERİ GÖRÜNCE BİRBİRLERİNDEN AYRILDILAR

2018'in başında Alman model Rob Mark ile aşka yelken açan güzel oyuncu, Eylül 2018'de de Fransız model Poirier'e gönlünü kaptırmıştı. Aktaş, önceki gün de Avrupa'nın bir diğer ülkesinden olan İspanyol sevgilisiyle yan yana görüntülendi. Görüntülendiklerini fark eden çift, birbirlerinden uzaklaştılar. Ardından bir mekanda yemek yediler.

POPÜLERLİĞİ ARTTI

Serenay Aktaş'la birlikte olan ismin Saoro Nadal olduğu öğrenildi. Yakışıklılığıyla göz dolduran Saoro Nadal, Aktaş'la görüntülenmesiyle sosyal medyada bir anda gündeme geldi. Ülkesinde modellikle uğraşan Nadal, Instagram'ında paylaştığı fotoğraflarla şimdiden 10 bine yakın takipçi kazanmış durumda.

Haber Yayın Tarihi : 19.03.2019 03:55 

YORUMLAR


97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Ünlü İş Adamı Nedim Delibaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı