Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu - Son Dakika

Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu

13.11.2020 17:34
Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu, System.String[]

Menteşe Belediyesi'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel düzenlediği Ayak Tenisi Turnuvası belediyenin yeni hizmete açtığı spor tesislerinde düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

Menteşe Belediyesi'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel düzenlediği Ayak Tenisi Turnuvası belediyenin yeni hizmete açtığı spor tesislerinde düzenlenen ödül töreni ile sona erdi. 20 takımın 4 hafta süren heyecan dolu karşılaşmalarında, takımlar şampiyon olabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş turnuva sonrası düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmasında, "Menteşe Belediyesi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımıza özel bir etkinlik düzenledik. Pandemi ve alınan sağlık önlemleri kapsamında, sosyal mesafeli olması nedeniyle Ayak Tenisi Turnuvasını tercih ettik. Yeni hizmete açtığımız spor tesislerimizde son derece heyecanlı geçen karşılaşmalar, bizim için de güzel ve keyifli oldu. Önemli olan katılım sağlamak ve bu heyecanımıza ortak olmanızdı. Bu nedenle turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum." dedi.

Menteşe Belediyesi Spor Tesislerindeki final karşılaşmaları sonrası yapılan ödül töreninde; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 1. Ayak Tenisi Turnuvası Şampiyonu Muğla Masterler'a 750 Türk Lirası değerinde spor malzemeleri hediye çeki, kupa ve madalya, turnuvanın ikincisi Taşeron United'a 500 Türk Lirası değerinde spor malzemeleri hediye çeki, kupa ve madalya, turnuvanın üçüncüsü Emek İş Makinalarına da 300 Türk Lirası değerinde spor malzemeleri hediye çeki, kupa ve madalya verildi.

Turnuvaya katılan tüm takımlara ayrıca katılım belgesi verildi. - MUĞLA

Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu
Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu
Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu
Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu
Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Ayak Tenisi turnuvasında ödüller sahiplerini buldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Yüz yüze eğitimin başlaması için 15 Şubat'ı erken bulan Bilim Kurulu 15 Mart'ı önerdi Galatasaray, Gaziantep FK deplasmanına 9 eksikle gidiyor 16 yaşındaki genç kız, TikTok videosu çektiği sırada silahlı bir saldırgan tarafından katledildi Hulk transferinde sonuç alamayan Beşiktaş'ta yeni hedef Cenk Tosun Görüntü İstanbul'un göbeğinden! Esnaftan ayakkabı hırsızına meydan dayağı Baba evinde tabancayla vurulan Feride'nin sır ölümünde 5 akraba gözaltında TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi KKTC'de yakalanan FETÖ'nün firari mahrem imamı Ahmet Yiğit, Türkiye'ye getirildi