Son Dakika Haberleri: Aydın: "Çekirge Devlet Hastanesi Karşısındaki Arazi Sosyal Donatı Alanı Yapılsın"

Aydın: "Çekirge Devlet Hastanesi Karşısındaki Arazi Sosyal Donatı Alanı Yapılsın"

3 gün önce

MHP Osmangazi Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Cemil Aydın, Çekirge Devlet Hastanesi karşısındaki 2 dönüm arazinin sosyal donatı alanı olarak düzenlenmesi gerektiğini söyledi.

Aydın:
MHP Osmangazi Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Cemil Aydın, Çekirge Devlet Hastanesi karşısındaki 2 dönüm arazinin sosyal donatı alanı olarak düzenlenmesi gerektiğini söyledi.

Çekirge Devlet Hastanesi karşısındaki yaklaşık 2 dönüm arazinin bölge halkının ve hastaneye gelen vatandaşlar için park, spor tesisi olarak düzenlenmesi gerektiğini söyleyen Osmangazi Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Cemil Aydın, "Mahalle muhtarı ve sakinleriyle yerinde yaptığımız tespit ve incelemede yıllardır boş arazi ve mezbelelik olarak duran arazinin değerlendirilmesi istenmektedir. 847 metrekaresi Osmangazi Belediyesi, diğer 2 parseli Büyükşehir Belediyesi'ne ait 2'nci derecede sit alanı olan arazi için Osmangazi inisiyatif almalı ve arazinin hemen etrafındaki bloklarda yaşayan ve sosyal donatı alanlarına ihtiyacı olan bölge halkının sesine kulak vermelidir" dedi. - BURSAİttifakta Son Aşamaya Gelindi! Erdoğan ile Bahçeli Bugün Görüşecek Son Dakika! Erdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Görüşme Başkladı

Erdoğan ve Bahçeli Arasındaki Kritik Seçim İttifakı Görüşmesi Sona Erdi Milli Okçu Mete Gazoz Dünya İkincisi Oldu