Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi? - Son Dakika

Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi?

6 yıl önce

Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'ne göndermeme kararının altına imzasını atan Mehmet Ali Aydınlar'ın yeniden yargılama sonrası ne açıklama yapacağı merak konusu.

Aydınlar 45 Milyon Euroyu Fenerbahçe'ye Ödeyecek Mi?, System.String[]

Fenerbahçe için yeniden yargılanma yolu yeniden açılırken, gözler sarı lacivertli takımı Şampiyonlar Ligi'ne göndermeme kararının altına imzasını atan ve "Fenerbahçe ceza almazsa zararı cebimden temin ederim" diyen Mehmet Ali Aydınlar'a çevrildi.

AYDINLAR NE DEMİŞTİ ?

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand'ın sunduğu 32. Gün programına konuk olan Aydınlar, o dönem yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe'nin kesin olarak UEFA'dan ceza alacağını, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne gidememe kararı sonrası TFF hakkında açacağı olası davayı kazanması halinde 45 milyon euroluk tazminatı cebinden karşılayacağını belirtmişti.

YENİDEN YARGILANMA YOLU KARARI DEĞİŞTİRİLEBİLİR

13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike davasının yeniden yargılanması kararı sonrası gözler Anayasa Mahkemesi'ne çevrilirken, "Fenerbahçe dava sonucunda beraat eder, disiplin kurullarında suçsuz bulunur ve CAS'tan davayı kazanırsa, parayı tahsil etmeleri için Federasyona gitmelerine gerek yok. O durumda 45 milyon Euro'luk tazminatı cebimden ödeyeceğim" diyen Mehmet Ali Aydınlar'ın rüzgarın tersine dönmesi sonrası yapacağı açıklama şimdiden merak konusu.

Haber Yayın Tarihi: 24.06.2014 01:02 Kaynak: EuroSport.com

YORUMLAR


Son Dakika

Elazığ'daki depremden yürek burkan görüntü! Çocuklarını korumak için kendisini siper etti
Kızılay Başkanı Kınık, deprem sonrası bağış talep etti! Tepkiler gelince paylaşımı sildi Prof. Dr. Naci Görür, Elazığ'da deprem olacağını 4 ay önce söylemişti

Son Dakika Haberleri