Son Dakika Haberleri: Ayla Algan, Bodrum'da Stres Atıyor

Ayla Algan, Bodrum'da Stres Atıyor

6 ay önce

BODRUM'da tatil yapan Ayla Algan, hayranlarını kırmayıp, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ayla Algan, Bodrum'da Stres Atıyor, System.String[]
BODRUM'da tatil yapan Ayla Algan, hayranlarını kırmayıp, hatıra fotoğrafı çektirdi. Neşeli ve sıcak tavırlarıyla dikkat çeken Algan, turizmcilerle de sohbet etti.

Türk sinemasının usta isimlerinden olan ve 1970'li yıllarda söylediği 'Koca Öküz' isimli şarkısı ile ses dünyasına da damgasını vuran Ayla Algan, iki haftalık tatil için Bodrum'a geldi. Ortakent-Yahşi Mahallesi'ndeki bir turistik tesise yerleşen Algan, Bodrum sokaklarına çıktı. Algan, hayranlarını kırmayıp, hatıra fotoğrafı çektirdi. Algan, turizmci Ahmet Aras ile de Bodrum ve turizm sezonu hakkında bir süre ayak üstü sohbet etti.

Tiyatroda 'Hamlet' rolünü oynayan dünyadaki sayılı kadın oyunculardan olan Algan, DHA muhabirine yatığı açıklamada ise, Türk sinemasının geçmişini, geçmişteki sanatçı arkadaşlarını, yokluk içinde yaptıkları eserleri özlememenin, unutmanın mümkün olmadığını belirtip, "O zamanki oyuncuların hemen hepsi Türk sinemasının çınarlarıydı ancak şimdi bir avuç insan kaldık. Ama en güzeli toplumda sevilerek sayılarak anılmak. Kısa Bodrum tatilinde de beni sevenlerle, tanıyanlarla sohbet etmek benim için çok büyük mutluluk oldu" dedi.

- Muğla

YORUMLAR


Acun Ilıcalı, Yemekteyiz'le Benzer Formatta Program Sunan Zuhal Topal ve Kanala Dava Açacak Cinsel İlişki Sırasında Yataktan Düşen Kadın Felç Kalınca, Yatak Şirketine Dava Açtı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Bahçeli ile Görüşmesi Sona Erdi