Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı - Son Dakika

Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı

02.01.2012 15:42
Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı, System.String[]

İzmit'te bir alışveriş merkezinde bulunan spor mağazasından yaklaşık bir hafta önce hırsızlık yapan 28 yaşındaki Yasin A., aynı mağazadan ayakkabı çalarken polis ekiplerince yakalandı.

İzmit'te bir alışveriş merkezinde bulunan spor mağazasından yaklaşık bir hafta önce hırsızlık yapan 28 yaşındaki Yasin A., aynı mağazadan ayakkabı çalarken polis ekiplerince yakalandı. Şüphelinin mağazadan ayakkabı çalması güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Sefa Sirmen Bulvarı üzerinde bulunan Outlet Center Alışveriş Merkezi içersindeki bir spor mağazasından yaklaşık bir hafta önce ayakkabı ve eşofman çalan Yasin A., mağazanın güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Görüntüleri izleyen mağaza görevlileri aradan bir hafta geçtikten sonra yine aynı mağazaya gelen Yasin A.'yı görünce durumu polise bildirdi. Mağazadan spor ayakkabı çalan Yasin A., polis ekiplerince yakalandı.

Hırsızlık suçundan 4 kaydı bulunduğu öğrenilen Yasin A., Emniyet Müdürlüğü'nde alınan ifadesinin ardından Kocaeli Adliyesi'ne sevk edildi.

A.: Altan - Kocaeli/ İzmit

Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı
Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı
Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı
Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı - Son Dakika


Son Dakika

Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Henüz 21 yaşındaydı! Üst geçitten atladı, bir aracın altında kaldı Ehliyetsiz sürücünün kullandığı otomobil 6 araca çarptı, ortalık karıştı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot