Son Dakika Haberleri: Şüpheli, Borçlu Olduğu Kişiyi 3 El Ateş Ederek Öldürdü

Şüpheli, Borçlu Olduğu Kişiyi 3 El Ateş Ederek Öldürdü

2 ay önce

Balıkesir'de aralarında alacak-verecek meselesi olan iki kişi sözlü tartışmaya başladı. Kısa sözlü tartışmanın ardından şüpheli, borçlu olduğu kişiyi 3 el ateş ederek öldürdü.

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinin kırsal mahallelerinden Tıfıllar da, alacak-verecek meselesi cinayete döndü. Akşam saatlerinde bbir araya gelen ikili ilk olarak sözlü tartışma yaşadı. Kısa süren sözlü tartışmanın ardından şüpheli, borçlu olduğu kişiyi 3 el ateş ederek öldürdü.

İLK OLARAK SERT TARTIŞMA YAŞANDI

Alınan bilgiye akşam saatlerinde meydana gelen olayda; Gömeç'in Ulubeyler Mahallesi'nde zeytincilikle uğraşan Bekir Y'e, 40 bin TL borcu olduğu öğrenilen Ümit A. bir süredir borcunu ödeyemiyordu. Akşam saatlerinde Tıfıllar Mahallesi'nde bir bakkal dükkanında karşılaşan Bekir Y. ile Ümit A. arasında sert bir tartışma yaşandı.

Cinayet Zanlısı Ümit A.

BAŞINDAN VE GÖĞSÜNDEN VURDU

Belindeki silahını çıkaran Ümit A., kurşun yağmuruna tuttuğu Bekir Y'i vücudunun baş ve göğsüne isabet eden 3 kurşunla olay yerinde öldürdü. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı ilk incelemenin ardından, Bekir Y'nin cenazesi otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Ölen Bekir Y.

ŞÜPHELİ KISKIVRAK YAKALANDI

İşlediği cinayetin ardında olay yerinden özel otomobili ile kaçan Ümit A., Ayvalık İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesindeki ekiplerin adeta iğne deliği ile kuyu kazarcasına gerçekleştirdiği müthiş bir araştırma ve takibin ardından gerçekleştirdiği operasyonla kıskıvrak yakalandı.
Bahçeli ve Pervin Buldan'ın Sıcak Sohbeti, İYİ Parti'yi Rahatsız Etti Adriana Lima, 1,5 Yıldır Aşk Yaşadığı Metin Hara'yı Takipten Çıkardı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Canlı Yayında İşçileri Sokağa Çağırdı