Bağlar Belediye meclis üyelerinden kırsal mahallelere çıkarma - Son Dakika

Bağlar Belediye meclis üyelerinden kırsal mahallelere çıkarma

2 ay önce

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun talebi üzerine meclis üyeleri, ilçeye bağlı 36 kırsal mahallede muhtar ve vatandaşlarla görüştü.

Bağlar Belediye meclis üyelerinden kırsal mahallelere çıkarma, System.String[]

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun talebi üzerine meclis üyeleri, ilçeye bağlı 36 kırsal mahallede muhtar ve vatandaşlarla görüştü.


Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun talebiyle belediye meclis üyelerinden oluşturulan heyet, ilçeye bağlı kırsal mahallelerin sorunlarını tespit etmek amacıyla saha çalışması yaptı. 36 kırsal mahalleyi kapsayan çalışmayı kapsamında belediye meclis üyeleri Güzel Kızoğlu, Mehmet Hasan Fidan ve İhsan Çubuk'tan oluşan heyet, mahalleleri tek tek gezerek muhtarlar ve vatandaşlarla görüştü. Sorun ve taleplerle ilgili durum tespitinde bulunan belediye meclis üyeleri, birbirinden farklı taleplerle ilgili notlar aldı. Raporların değerlendirilerek buna göre yol haritası belirlenip vatandaşların taleplerinin kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturulması planlanıyor.


Vatandaşların talepleri karşılanacak


Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Bağlar Belediyesi meclis üyeleri, "Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu'nun direktifleriyle bu çalışmayı yaptık. Tüm kırsal mahalleleri ziyaret ederek hem muhtarlar hem de vatandaşlarla görüştük. Vatandaşların talepleri daha çok alt yapı, ulaşım ve genel hizmetlerle ilgili oldu. Bunları rapor haline getirerek vatandaşlarımızın talep ettiği hizmetlerin belediyemiz vasıtasıyla yerine getirilmesini sağlayacağız" dedi. - DİYARBAKIR

Haber Yayın Tarihi: 18.10.2019 03:48 Kaynak: İHASon Dakika

Otoyolların ortasında kalan tarihi kemere taş hırsızları dadandı
"Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın öldü mü? Sosyal medya bu iddiayla çalkalanıyor Domuzu farketti, peşine düştü! Sürek avında kurşunların hedefi oldu