Yol verme tartışması kavgayla bitti, kaçmaya çalışan sürücü, aracı kadının üzerine sürdü - Son Dakika

Yol verme tartışması kavgayla bitti, kaçmaya çalışan sürücü, aracı kadının üzerine sürdü

30 gün önce

Bahçelievler'de iki otomobil sürücüsü yol verme yüzünden kavga etti. Olay yerinden kaçmaya çalışan bir sürücü, kucağında bebeği olan kadının üzerine aracı sürerek korku dolu anlar yaşattı.

Bahçelievler'de iki otomobil sürücüsü yol verme yüzünden kavga etti. Kavgaya karışan sürücü olay yerinden kaçmaya çalışırken kucağında bebeği olan kadının ve vatandaşların üzerine otomobilini sürdü. O anlar cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

YOL VERME TARTIŞMASI KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Bahçelievler Mahmutbey Caddesi'nde meydana gelen olayda. İddiaya göre, henüz isimleri öğrenilemeyen iki kişi, yol verme sebebiyle sözlü tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar kavga etti. Görgü tanıklarının ifadesine göre, kavga sırasında taraflardan biri, diğerinin yanağını ısırdı.

ARACI, KUCAĞINDA BEBEĞİ OLAN KADININ ÜZERİNE SÜRDÜ

Kavga ettiği kişinin yanağını ısıran sürücü, olay yerinden kaçmak için otomobiline bindi. Bu sırada yanağından yaralanan kişinin eşi olduğu öğrenilen kadın, kucağında bebeğiyle otomobilin önünde durdu. Sürücü otomobilini, kucağında bebeği olan kadının ve vatandaşların üzerine sürdü. Duruma sinirlenen vatandaşlar kaçmaya çalışan kişinin arabasına vurarak camlarını kırdı. Kaçan sürücünün daha sonra polisle tekrar olay yerine geldiği iddia edildi.

O ANLAR KAMERADA

Sürücünün, kucağında bebeği olan kadının ve diğer vatandaşların üzerine otomobili sürmesi ve sonrasında hızla uzaklaşıp gitmesi olay yerindeki vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

"8-10 KİŞİNİN ÜZERİNE SÜRÜP KAÇTI"

Olayı gören Baran Yıldırım, "Burada bir araç geldi araba durdu. Aşağıya indi diğer araba da arkasındaydı diğer şoföre saldırdı. Şoföre saldırmasıyla diğer arabanın içindeki arkadaş yanağını ısırdı kopardı. Burada insanlar toplandı. Birbirlerine saldırdılar. Arabanın içinde iki kadın vardı çocuğuyla beraber. Kadınlardan biri aracın önüne geçti. O da arabayı onların üzerine doğru sürdü kaçtı gitti. Polisle beraber geri döndü buraya geldi. Daha sonra da olay yerinden uzaklaştılar. 8-10 kişinin üzerine sürdü o arada bir linç girişimi oldu. Arabanın camı patladı" dedi.

Yol verme tartışması kavgayla bitti, kaçmaya çalışan sürücü, aracı kadının üzerine sürdü

YORUMLAR


Son Dakika

Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma yasağının uygulandığı Hindistan'da 1990'dan bu yana gözükmeyen Misk kedisi ortaya çıktı
Hatay'da balık tutan adam, yıldırım çarpması sonucu öldü ABD'li doktorlar, koronavirüsün yeni bir belirtisini daha tespit etti