Bahçesindeki Otları Yakmak İstedi 3 Köyün Arazisini Yaktı - Son Dakika

Bahçesindeki Otları Yakmak İstedi 3 Köyün Arazisini Yaktı

02.09.2018 17:00
Bahçesindeki Otları Yakmak İstedi 3 Köyün Arazisini Yaktı, System.String[]

Kırşehir’in Kaman ilçesinde bahçesinde bulunan otları yakmak isteyen bir kişi ateşi kontrol altına alamayınca 2 bin dönüm araziye zarar verdi.

Kırşehir'in Kaman ilçesinde bahçesinde bulunan otları yakmak isteyen bir kişi ateşi kontrol altına alamayınca 2 bin dönüm araziye zarar verdi.

Alınan bilgiye göre Kaman ilçesi Başköy'de M.E., bahçesinde bulunan kuru otları yakmak istedi. Rüzgarında etkisi ile otları kontrol alamayan M.E., bahçesi yanında bulunan arazi ile birlikte yaklaşık 2 bin dönüm arazinin yanmasına neden oldu.

Başköy'e sınır bulunan Kurancılı ve Ömerhacılı köyleri arazilerinin de yandığı olayda meyve bahçeleri ceviz ve badem ağaçları zarar gördü. Çıkan yangına Kaman ve Akpınar ilçe itfaiye ekipleri müdahale etti.

Can kaybının yaşanmadığı yangında 2 bin dönüme yakın arazi zarar gördü. Çıkan yangınla ilgili M.E., jandarma ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı. - KIRŞEHİR

Bahçesindeki Otları Yakmak İstedi 3 Köyün Arazisini Yaktı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Bahçesindeki Otları Yakmak İstedi 3 Köyün Arazisini Yaktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Mesut Özil, Fenerbahçe'yi sosyal medyadan tebrik etti Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü