Son Dakika Haberleri: Barbaros Şansal'dan Tepki Çeken Paylaşım: Hem Limitsiz Hem Bedava

Barbaros Şansal'dan Tepki Çeken Paylaşım: Hem Limitsiz Hem Bedava

11 gün önce

Modacı Barbaros Şansal, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla yeniden gündem olmaya başladı. Sebze fiyatlarındaki artış nedeniyle başlayan tanzim satışları eleştiren Şansal, "Sebze meyve bolluk içinde ve hem limitsiz hem bedava" paylaşımıyla tepki topladı.

Modacı Barbaros Şansal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yeniden gündeme gelmeye başladı.

Şansal, sebze ve meyve fiyatlarındaki fahiş artış nedeniyle Ankara ve İstanbul'da başlayan tanzim satışları eleştiren Şansal yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

"KUYRUKTA BEKLEYEN VATANDAŞA YOLLARLAR MI ACABA?"

Modacı Barbaros Şansal, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Sebze meyve bolluk içinde ve hem limitsiz hem bedava, kuyrukta tahditli bekleyen vatandaşa da yollarlar mı acaba?" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIMLARI YÜZÜNDEN LİNÇ EDİLMİŞTİ

Barbaros Şansal yine sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım yüzünden Atatürk Havalimanında linç edilmişti. Paylaşımları yüzünden KKTC'den linç edilen Şansal, Atatürk Havalimanında bekleyen vatandaşlar tarafından linç edilmiş, daha sonra da polisler tarafından gözaltına alınmıştı.


YORUMLAR


Karların Erimesiyle Ortaya Çıkan Atatürk Silüeti, Büyük İlgi Gördü Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi

Saldırgan Kadın, Kendisini Taciz Ettiğini Öne Sürdüğü Adama Sokak Ortasında Kurşun Yağdırdı