Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü mesajı - Son Dakika

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü mesajı

18.10.2020 11:58
Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü mesajı, System.String[]

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.

Asya,mesajında, muhtarlık müessesesinin yerel yönetimin en eski örneklerinden biri olduğunu anımsattı.

Devleti ve milleti temsil noktasında önemli görevler üstlenen tüm muhtarlarının gününü kutlayan Asya, şunları kaydetti:

"Yıllarca temsiliyette geri planda bırakılan muhtarlarımız AK Parti hükümetlerimizin reformları sayesinde hak ettikleri konuma getirilmiştir. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın ülke genelindeki muhtarlarımızla belirli periyotlarda bir araya gelmesi muhtarlık müessesine verilen öneme en güzel örnektir. Bizler de bu minvalde göreve gelir gelmez tüm faaliyetlerimizi muhtarlarımızla istişare ederek gerçekleştiriyoruz. Muş Belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluğun bilincinde olarak, çalışma ve projeleri muhtarlarımızın bilgisine sunarak onlardan gelen talep ve önerileri anında değerlendiriyoruz. İstişare kültürünü gelenek haline getirdiğimiz ilimizde muhtarlarımız ile Muş'un kalkınması ve gelişmesi için el birliği ve gönül birliğimizi sürdüreceğiz."

Her ay muhtarlarla yaptıkları istişare toplantılarının yanı sıra her hafta bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelmeye önem verdiklerini aktaran Asya, "Pandemi dolayısıyla bu buluşmaları kapsamlı bir şekilde yapamasak da mahallelerimizdeki faaliyetlerimiz sırasında halkımızla hasbihal ediyoruz. Yaptığımız hizmetleri muhtarlarımızla birlikte halkımızın karşısına çıkarak anlatıyoruz. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü tebrik eder, aileleriyle sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini dilerim." diye konuştu.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü mesajı
Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü mesajı

- Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam Muş Belediye Başkanı Feyat Asya'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü mesajı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Paşinyan "Herkes silahına sarılmalı" derken Azerbaycan ordusu, Karabağ cephesinde çok sayıda tank ele geçirdi