Başkan Bilgin, öğrencilerle bir araya geldi - Son Dakika

Başkan Bilgin, öğrencilerle bir araya geldi

02.12.2019 17:56
Başkan Bilgin, öğrencilerle bir araya geldi, System.String[]

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, okul ziyaretleri kapsamında Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi'nin konuğu olarak öğrencilerle bir araya geldi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, okul ziyaretleri kapsamında Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi'nin konuğu olarak öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Bilgin'i, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım, Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Şube Müdürü Mehmet Başcil, Okul Müdürü Ahmet Turan Ulutaş ve okul idarecileri karşıladı. Pazartesi ders başlangıcında düzenlenen törene katılan Başkan Bilgin, burada öğrencilere iyi dersler temennisinde bulundu. Ardından Kutup Yıldızı Projesi kapsamında okulun konferans salonunda öğrencilere hitap eden Bilgin, "Ülkemizin eğer güçlü olmasını istiyorsak iyi bir eğitim vermeliyiz. Ülkemizde son dönemde eğitimin alt yapısının güçlenmesi noktasında hem ilimiz hem de ülke genelinde çok önemli gelişmeler elde ettik. Bundan sonra iş öğrenci, öğretmen ve yerel idareciler olarak bize düşüyor. Ülkemizin yarınlarına sahip çıkacak siz gençlerin, kendinizi iyi yetiştirmeniz gerekiyor. Sivas Belediyesi olarak eğitimin desteklenmesi adına her türlü göreve hazırız. Önümüzü açık görmemizin sebebi, sizlere olan güvenimizden kaynaklanıyor. Ülkemiz bugün coğrafyasında lider bir ülkedir. Tüm engeller ve zorluklara rağmen hedefimize emin adımlarla gitmekteyiz. Bundan sonra daha çok çalışmalıyız. Okuyacağız, milli ve manevi değerlerimize hakim olacağız, devletimizi ve milletimizi seveceğiz ve yaptığımız işi iyi şekilde yapacağız" dedi.

Kendisi de Halil Rıfat Paşa Lisesi mezunu olan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Duman ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlerin önünü açtığını ifade ederek, "Belediye başkanımız da seçimlerde meclis üyesi listesinin başına genç bir isimle başladı. Rabbim de bize nasip etti ve seçildik. Başkanımız bize başkan yardımcılığını tevdi etti ve en genç başkan yardımcısı olarak görevimize başladık. İnşallah sizler daha iyi noktalarda ülkemize hizmet edeceksiniz" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Bilgin öğrencilere kitap hediye etti. - SİVAS

Başkan Bilgin, öğrencilerle bir araya geldi
Başkan Bilgin, öğrencilerle bir araya geldi
Başkan Bilgin, öğrencilerle bir araya geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Bilgin, öğrencilerle bir araya geldi - Son Dakika


Son Dakika

Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 29 Ekim mesajında dikkat çeken ifadeler: Ekonomiye ve değerlerimize saldırıyorlar Azerbaycan ordusu Ermenistan askerlerinin bıraktığı tank ve mühimmatları ele geçirdi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'İstanbul' uyarısı: Çok acil kademeli mesaiye geçilmeli Minik Leyla'nın ölümündeki kan donduran detaylar gerekçeli kararla ortaya çıktı Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi