Başkan Büyükakın, Çayırovalı muhtarlarla buluştu - Son Dakika

Başkan Büyükakın, Çayırovalı muhtarlarla buluştu

08.11.2019 14:36
Başkan Büyükakın, Çayırovalı muhtarlarla buluştu

KOCAELİ (İHA) – Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Çayırova ilçesi muhtarlarıyla bir araya geldi.

KOCAELİ (İHA) – Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Çayırova ilçesi muhtarlarıyla bir araya geldi.

Çayırova ilçesi muhtarlarıyla bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, hizmetler konusunda öneri ve taleplerin dile getirildiği toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç, Mustafa Altay, Doğan Erol ve Hasan Aydınlık'ın yanı sıra Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan da katıldı. Toplantıda muhtarları tek tek dinleyen Başkan Büyükakın, "Çayırova ilçemize yapacağımız her hizmet için muhtarlarımızın önerilerini dikkat aldık, almaya da devam edeceğiz" dedi.

Belediyecilik anlayışlarının merkezinde insanın olduğunu bir kez daha vurgulayan Başkan Büyükakın, alt yapıdan üstyapıya, ulaşımdan çevreye her alanda planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarının sürdürdüklerini de dile getirdi. Kocaeli'nin tüm ilçeleriyle yakından ilgilenen ve halkın mutluluğu için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Büyükakın, "Muhtarlarımızla olan irtibatımıza ve çalışma birlikteliğimize çok önem veriyoruz. Bugün bu bölgemizdeki muhtarlarımızla ilçedeki yapılması gerekenler üzerine görüş alışverişi yaptık" diyerek açıklamasını tamamladı. - KOCAELİ

YORUMLAR
500
Güney Koreliler Kadim Kent Kayseri'ye hayran kaldı Güney Koreliler Kadim Kent Kayseri'ye hayran kaldı Antalya'da gübre israfını önlemek için çiftçilere toprak numunesi alma eğitimi Antalya'da gübre israfını önlemek için çiftçilere toprak numunesi alma eğitimi Eskişehir Büyükşehir Atıl Arazilerini Üreticiye Destek İçin Ekiyor Eskişehir Büyükşehir Atıl Arazilerini Üreticiye Destek İçin Ekiyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Büyükakın, Çayırovalı muhtarlarla buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement