Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu - Son Dakika

Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu

04.05.2021 15:17
Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu, System.String[]

Son dakika gündem haberi: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu yapıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu yapıldı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Büyükkılıç, Genel Sekreter Hüseyin Beyhan ve Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Serdar Öztürk ve Bayar Özsoy ile KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir ve üst yöneticilerin katılımıyla Belediye Meclis Salonunda 2021 Yılı Yatırım ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Talas raylı sistem hattı, yağmursuyu kısmi şebeke projesi, Bölge Hastanesi raylı sistem hattı içme suyu deplase inşaatı gibi önemli çalışmalar ve arıtma tesislerinin son durumu toplantıda masaya yatırıldı.

Toplantıda, Başkan Büyükkılıç, KASKİ ile ilgili çalışmaların dijital ortamda kayıt altına alındığı sistemin anlatıldığı sırada, vatandaşları sürpriz bir şekilde telefonla arayarak, memnuniyetlerini sordu.

Büyükkılıç, Gevher Nesibe Mahallesi'nde boru patlağı ile ilgili içme suyu arızası başvurusu yapan Fatih Akın isimli vatandaş ile telefon görüşmesi yaptı.

Görüşmede Büyükkılıç son durumu sorarken, Akın da KASKİ ekiplerinin geldiğini, arızayı tespit ettiklerini belirtti. Büyükkılıç da arızanın en kısa sürede yapılacağını ifade etti.

İncesu ilçesi Saraycık Mahallesi'nde boru patlaması sonucu oluşan arıza ile ilgili başvuruda bulunan Hacı Bekir Karasu isimli vatandaşı da arayan Büyükkılıç, Karasu'nun görüşmeyi telefon şakası sanması üzerine vatandaşa görüntülü aramayı teklif etti.

Karasu ile görüntülü konuşan Büyükkılıç, vatandaşın ramazan ayını kutlayarak, su arızasının yapılıp yapılmadığını sordu.

Karasu, "Başkanım buyurun, Allah razı olsun. Arızayı bildirdikten sonra 1 saat sürmeden geldiler, arızayı çözdüler." ifadelerini kullandı.

Büyükkılıç, KASKİ'deki çalışmaların tamamının bir planlama, programlama ve bütçeleme doğrultusunda yapıldığını belirtti.

Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu
Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu
Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu
Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu
Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu
Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi: KASKİ'den 2021 yılı yatırım ve koordinasyon sunumu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Acun Ilıcalı, Ali Koç ile gerilim yaşadığı iddialarını yalanladı: Art niyetli ve yalan dolu bir haberdir Acun Ilıcalı, Ali Koç ile gerilim yaşadığı iddialarını yalanladı: Art niyetli ve yalan dolu bir haberdir İlk arabasını satmaya kıyamadı, 30 yıldır bahçesinde sergiliyor İlk arabasını satmaya kıyamadı, 30 yıldır bahçesinde sergiliyor Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı Meyve suyu paketinde mide bulandıran cisim! Bakan Ersoy'un eşi paylaştı Ali Koç, Acun Ilıcalı'dan aldığı cevaba çok sinirlendi: Ben bilmiyorum, sen nereden biliyorsun? Ali Koç, Acun Ilıcalı'dan aldığı cevaba çok sinirlendi: Ben bilmiyorum, sen nereden biliyorsun? Fenerbahçe'de Mesut Özil depremi! Sakatlığını bahane edip, Kayseri deplasmanına gitmek istememiş Fenerbahçe'de Mesut Özil depremi! Sakatlığını bahane edip, Kayseri deplasmanına gitmek istememiş Mesai saati dışında iş yerinde alkol alınca, tazminatsız kovuldu Mesai saati dışında iş yerinde alkol alınca, tazminatsız kovuldu Kademeli normalleşme sonrasında 3 kurala dikkat edilecek: Denetim, kontrol ve hızlı aşılama Kademeli normalleşme sonrasında 3 kurala dikkat edilecek: Denetim, kontrol ve hızlı aşılama Alkollü taksicinin kullandığı araç, nehir kenarındaki iki kişinin üzerine böyle düştü Alkollü taksicinin kullandığı araç, nehir kenarındaki iki kişinin üzerine böyle düştü
Advertisement