Başkan Çolakbayrakdar "Kayseri'nin Gelecek Vizyonu" konulu toplantıya katıldı - Son Dakika

Başkan Çolakbayrakdar "Kayseri'nin Gelecek Vizyonu" konulu toplantıya katıldı

04.12.2019 14:48
Başkan Çolakbayrakdar

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen "Kayseri'nin Gelecek Vizyonu" konulu toplantıya katıldı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen " Kayseri'nin Gelecek Vizyonu" konulu toplantıya katıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, toplantıda konuşan Çolakbayrakdar, Kayseri'nin geleceğine yönelik, çağın koşullarına göre yeni ve farklı yaşam alanları inşa ettiklerini belirtti.

İnsan odaklı bir anlayışıyla Kayseri'ye hizmet verdiklerini vurgulayan Çolakbayrakdar, şöyle konuştu:

"Kocasinan Akademi ile eğitim, sosyal, kültür, sanat, spor gibi hayatın her alanında 7'den 70'e herkese hizmet ediyoruz. Değişik branşlarda eğitim faaliyeti yürütüyoruz. Gençlerimizle ilgili özellikle milli eğitim müfredatında olmayan ve özel okullarda bile böyle imkanların olmadığı çeşitli kurslar açıyoruz. İnsana

dokunan hizmetlerimizi artırarak, hemşehrilerimizin daha fazla yüreklerine dokunacağız."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Çolakbayrakdar 'Kayseri'nin Gelecek Vizyonu' konulu toplantıya katıldı - Son Dakika


Son Dakika

Hacıyev'den, Ermenistan'ın Berde'ye saldırısına tepki: Erkeklerse savaş alanında ortaya çıksınlar Yükselişlerini sürdüren dolar ve euro tarihi zirvenin hemen altında Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton toplayıcıları arabalarını Türk bayraklarıyla süsledi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü