Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda, Kktc Paşaköy Belediye Başkanı Tülücü'yü Ağırladı

Başkan Kayda, Kktc Paşaköy Belediye Başkanı Tülücü'yü Ağırladı

5 ay önce

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gazimağusa Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü, Belediye Başkanı Zeki Kayda'yı makamında ziyaret etti.

Başkan Kayda, Kktc Paşaköy Belediye Başkanı Tülücü'yü Ağırladı, System.String[]

Yapılan ziyaret ile birlikte ileriki zamanlarda işbirliği içerisinde çalışarak kardeş belediye olma temennisinde bulunan Başkan Tülücü, Başkan Kayda'ya plaket takdim etti.

Ziyarete, Belediye Başkan Yardımcıları  Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Kayaca ile Belediye Meclis Üyesi Basri Ersoy da eşlik etti. Sosyal ve kültürel açıdan paylaşımlarda bulunmak amacıyla kardeşlik ilişkilerinin kurulması gerektiğini söyleyen Başkan Kayda, " Kıbrıs bizim yavru vatanımız.  Paşaköy Belediyesi ile kardeş belediye olmak bizleri çok mutlu eder" diyerek, ziyaret anısına Başkan Habil Tülücü'ye, dostluğu simgeleyen kahve fincanı hediye etti.

Nezaket ziyaretlerinden dolayı  KKTC  Gazimağusa  Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü'ye teşekkür eden Başkan Kayda, çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Dünyaca Ünlü Statta Cinsel İçerikli Film Skandalı Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu
NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!