Son Dakika Haberleri: Başkan Kayda, Kktc Paşaköy Belediye Başkanı Tülücü'yü Ağırladı

Başkan Kayda, Kktc Paşaköy Belediye Başkanı Tülücü'yü Ağırladı

7 ay önce

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gazimağusa Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü, Belediye Başkanı Zeki Kayda'yı makamında ziyaret etti.

Başkan Kayda, Kktc Paşaköy Belediye Başkanı Tülücü'yü Ağırladı, System.String[]

Yapılan ziyaret ile birlikte ileriki zamanlarda işbirliği içerisinde çalışarak kardeş belediye olma temennisinde bulunan Başkan Tülücü, Başkan Kayda'ya plaket takdim etti.

Ziyarete, Belediye Başkan Yardımcıları  Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Kayaca ile Belediye Meclis Üyesi Basri Ersoy da eşlik etti. Sosyal ve kültürel açıdan paylaşımlarda bulunmak amacıyla kardeşlik ilişkilerinin kurulması gerektiğini söyleyen Başkan Kayda, " Kıbrıs bizim yavru vatanımız.  Paşaköy Belediyesi ile kardeş belediye olmak bizleri çok mutlu eder" diyerek, ziyaret anısına Başkan Habil Tülücü'ye, dostluğu simgeleyen kahve fincanı hediye etti.

Nezaket ziyaretlerinden dolayı  KKTC  Gazimağusa  Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü'ye teşekkür eden Başkan Kayda, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!