Başkan Köşker'den Yeni Yıl Jesti - Son Dakika

Başkan Köşker'den Yeni Yıl Jesti

02.01.2012 09:17
Başkan Köşker'den Yeni Yıl Jesti, System.String[]

Yeni yıla çalışarak girenleri unutmadı.

2012'yi hastane acil servislerinde karşılayan hastaları ve nöbetçi sağlık çalışanlarını ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker; ilçede huzur ve güveni sağlayan polis teşkilatı mensubu nöbetçi memurları da unutmadı. Başkan Köşker yeni yılı çalışarak karşılayanlara ve acil servislerde tedavi gören hemşerilerine gül ve çikolata ikram etti

HASTALARA MORAL VERDİ

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2012'yi görevi başında çalışarak karşılayan hemşerilerini yalnız bırakmadı. Başkan Köşker, 2011'in son saatlerinde Gebze'de hizmet veren hastanelerin acil servislerini; Gebzelilerin huzur ve güven içerisinde yeni bir yıla girebilmesi için nöbette olan polis teşkilatı mensuplarını ziyaret etti. Başkan Köşker'e bu ziyaretlerinde; Gebze Belediyesi Meclis üyeleri, Gebze Belediye Başkan yardımcıları Ahmet Kisbet, Nilay Ayran ve AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Bayram eşlik etti. İlk olarak Fatih Devlet Hastanesi'nin acil servisine giden Başkan Köşker ve beraberindekiler; hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun temennilerini iletti. Vatandaşlara, hastane personeline gül takdim ederek çikolata ikram eden Başkan Köşker, nöbetçi hastane personelinin de yeni yılını tebrik kutladı.

GÖREV BAŞINDAKİ POLİSLERE ZİYARET

Sırasıyla özel Yüzyıl, Medical Park ve Merkez hastanelerinin de acil servislerini ziyaret ederek hastalara moral veren Başkan Köşker, daha sonra Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne geçti. Burada İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Demir tarafından kapıda karşılanan Başkan Köşker ve beraberindekiler; karakolda nöbetçi olan polis memurlarının yeni yılını tebrik etti. Nöbet tutan polislerle bir süre sohbet eden Başkan Köşker, "Bir zamanlar suçun ve suçlunun merkezi olarak anılan Gebze, siz değerli emektar polis arkadaşlarımızın başarılı çalışmalarıyla bu olumsuz unvandan kurtuldu. Gebze güven ve huzur içerisinde 2012'yi sizlerin sayesinde karşılıyor. Tüm polis teşkilatı mensubu kardeşlerimizin yeni yılını en kalbi duygularımla tebrik ederim" dedi. Başkan Köşker ziyaretlerinin son durağında zabıta müdürlüğüne geçerek nöbet tutan personelinin yeni yılını kutladı.

Başkan Köşker'den Yeni Yıl Jesti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Köşker'den Yeni Yıl Jesti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe İHA üretim merkezini görüntülerken gözaltına alınan 2 Rus vatandaşının televizyoncu olduğu ortaya çıktı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?