Başkan Turanlı ve Kaymakam Esen, Kahta Myo'da İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

Başkan Turanlı ve Kaymakam Esen, Kahta Myo'da İncelemelerde Bulundu

07.09.2012 11:40
Başkan Turanlı ve Kaymakam Esen, Kahta Myo'da İncelemelerde Bulundu, System.String[]

Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı ve Kaymakam Metin Esen, Kahta Meslek Yüksek Okulu (MYO) binasında incelemelerde bulunuldu.

Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı ve Kaymakam Metin Esen, Kahta Meslek Yüksek Okulu (MYO) binasında incelemelerde bulunuldu.

Başkan Turanlı, yaptığı açıklamada, belediye olarak üzerlerine düşen görevi yaptıklarını ifade ederek, "Kahta MYO'nun içme suyu şebekesi döşenip kullanılır vaziyete getirildi. Birkaç gün içerisinde yol yapım çalışması da bitirilecek. Kahta'da eğitimin çok kaliteli şartlarda verilmesi için bizler tüm çabalarımız ile çalışıyoruz" dedi.

Kahta Kaymakamı Metin Esen de MYO'nun yapımı için gerekli yardımları hiçbir zaman esirgemediklerini belirterek, şunları söyledi:

"Bugün belediye başkanımız çalışmaları yerinde görmek ve incelemek için burada bulunmaktayız. Biz ilçe yöneticileri olarak, üniversitenin bu yıl faaliyete girmesi için bir çok eksikliklerin giderildiğini görmekteyiz. İnşallah bu yıl eğitim ve öğretimini bu binada verilir. Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğünde bu yıl hazırlıklı olması lazım."

Başkan Turanlı ve Kaymakam Esen, daha sonra çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Sorunları ve eksikleri not alarak gerekli çalışmayı başlatacaklarını ifade ettiler.

Muhabir: İsmail Kaya

Yayıncı: Zeynep Yücetaş - ADIYAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Başkan Turanlı ve Kaymakam Esen, Kahta Myo'da İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı