Başkan Tutal'a Stajer Öğretmenlerden Ziyaret - Son Dakika

Başkan Tutal'a Stajer Öğretmenlerden Ziyaret

11.04.2016 11:28
Başkan Tutal'a Stajer Öğretmenlerden Ziyaret, System.String[]

Milli Eğitim Bakanlığı'nca ataması yapılan stajyer öğretmenler, Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı'nca ataması yapılan stajyer öğretmenler, Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.

Stajyer öğretmenlerle Tutal'ı ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İhsan Koç, yaptığı konuşmada, 12 stajyer öğretmenin 6 ay boyunca stajlarının devam edeceğini belirtti.

Danışman öğretmenlerle derslere de girecek olan stajyer öğretmenlerin çeşitli ziyaretler yapacağını belirten Koç, "Ziyaretlerimizin amacı, protokolün ve kamu kurumları arasındaki iletişim ve koordinasyonun nasıl olduğunu öğretmenlerimize göstermek" dedi.

Tutal ise aday öğretmenlerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, "Öğretmenlik sadece meslek değil bir hayat biçimidir. Böylesine kutsal bir mesleği tercih ettiğiniz için hepinizi yürekten kutluyorum. Elimizden geldiğince eğitimde yapılacak çalışmalara katkı sağlıyoruz. Eğitim kurumlarıyla çok güzel bir iletişime sahibiz. İlçemizde eğitim kalitesini ve başarısını daha yukarıya çekmek adına üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirmeye hazırız." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Tutal'a Stajer Öğretmenlerden Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin 18:43 Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin "Yüzde 45 oyumuz var" çıkışına yanıt: Haydi ne bekliyorsun, hemen seçim Gözü dönmüş sapık, evine girdiği 78 yaşındaki kadına tecavüz etti 17:45 Gözü dönmüş sapık, evine girdiği 78 yaşındaki kadına tecavüz etti Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok 17:27 Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok
Kan izlerini takip eden aile, su kuyusunda 21 yaşındaki gencin cansız bedenini buldu 17:16 Kan izlerini takip eden aile, su kuyusunda 21 yaşındaki gencin cansız bedenini buldu Son Dakika: Şampiyonlar Ligi maçları artık Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de 17:05 Son Dakika: Şampiyonlar Ligi maçları artık Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de AK Partili Özhaseki: Millet bizim zaafa uğradığımız gibi bir kanaate kapıldı ama yüzde 45 oyumuz var 15:57 AK Partili Özhaseki: Millet bizim zaafa uğradığımız gibi bir kanaate kapıldı ama yüzde 45 oyumuz var
'Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?' anketi yapıldı! Başkan Ali Koç, rakibi Aziz Yıldırım'a fark attı 15:29 'Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?' anketi yapıldı! Başkan Ali Koç, rakibi Aziz Yıldırım'a fark attı Vinçten düşen Burak, 400 TL için canından olmuş! Ekmeğinin peşindeydi 14:46 Vinçten düşen Burak, 400 TL için canından olmuş! Ekmeğinin peşindeydi
Advertisement