Bayburt Grup Özel İdarespor, İlker Erdem'le Anlaştı - Son Dakika

Bayburt Grup Özel İdarespor, İlker Erdem'le Anlaştı

4 yıl önce

TFF Spor Toto 3. Lig'de mücadele eden Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü, teknik sorumlu İlker Erdem ile anlaştı.

Bayburt Grup Özel İdarespor, İlker Erdem'le Anlaştı, System.String[]

TFF Spor Toto 3. Lig'de mücadele eden Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü, teknik sorumlu İlker Erdem ile anlaştı.


Kulüp Başkanı Hikmet Şentürk, kulüp binasında ön protokolün imzalanmasının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "İlker hocamızla anlaştığımız için mutluyuz. Kariyeri ve tecrübesi ile hedefimize katkı yapacak bir teknik adamla anlaşmış olduk. Camiamız için hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.


Erdem ise geçen yıl veya önceki yıl kaçırılan şampiyonluğun kazanılacağına camianın inanması ve tek yürek olması gerektiğini belirterek, "Bundan sonraki süreçte yapacağımız transferler, şampiyonluğa inanan, bu uğurda savaşan ve formasını terleten inançlı oyuncular topluluğundan oluşacaktır. Şampiyonluğa ve başarıya inanmayan hiç kimse ne başta ne de bu yolda ilerlerken bizlerle olmayacaktır." diye konuştu.


Erdem, herkesin kendilerine destek vermesini beklediğini de sözlerine ekledi.

Haber Yayın Tarihi: 09.06.2016 12:06 Kaynak: AA

YORUMLAR


Son Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Lanet" dediği Çukur dizisinden cevap geldi
Esra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü Eşinden farklı cinsel isteklerde bulundu, olumsuz yanıt aldı! 'Bakımsızsın' diye hastanelik etti