Son Dakika Haberleri: Bel Fıtığı Hastasını Felç Eden Sahtekar Şifacı, Gözaltına Alındı

Bel Fıtığı Hastasını Felç Eden Sahtekar Şifacı, Gözaltına Alındı

7 ay önce

İstanbul'da bel fıtığı rahatsızlığı olan bir hastayı, çekiç ve kazıkla sözde tedavi ederek kısmi felç geçirmesine neden olan sahtekar şifacı, polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

İstanbul'da bel fıtığı şikayeti olan bir kişiyi çekiç ve kazıkla sözde tedavi ederek kısmi felç geçirmesine neden olan 'Kara Hekim' lakaplı Metin A. (57) polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

BEL FITIĞI HASTASI, KOMŞULARININ ÖNERİSİYLE 'KARA HEKİM'E GİTMİŞTİ

Edinilen bilgiye göre bel fıtığı şikayeti olan Temel Aykut (37), maddi yetersizliklerden dolayı arkadaşının önerisiyle 'Kara hekim' lakaplı Metin A.'ya tedavi olmak istedi. İddiaya göre Metin A. ve Temel Aykut Ümraniye'de buluşmuştu.

ÇANTASINDAN KAZIK ÇIKARDI

Metin A. çantasından çıkardığı çekiç ve kazıkla sözde tedavi yöntemi uygulamaya başlamıştı. Ortaya çıkan korkunç görüntülerde Aykut acı çekse de Metin A. sözde tedavisini uygulamaya devam ettiği görülmüştü. Olayın ardından ağrıları daha da şiddetlenen Aykut, gittiği hastanede kısmi felç geçirdiği ve felç kalma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu öğrendi.

SAHTEKAR ŞİFACI, POLİS EKİPLERİNİN OPERASYONUYLA YAKALANDI

Korkuya kapılan Aykut, Dudullu Şehit İsmail Akkoyun polis merkezine giderek Metin A.'dan şikayetçi oldu. Polis ekipleri şikayet üzerine insanları çekiç ve kazıkla sözde tedavi uygulayan Metin A.'yı yakalayarak gözaltına aldı. Metin A.'nın emniyetteki ifadesinde böyle bir tedavi uyguladığını ancak karşılığında para almadığını söylediği öğrenildi.

Haber Yayın Tarihi : 22.09.2018 08:33 

YORUMLAR


Fatih Portakal, Montaj Mazbatayla Ekrem İmamoğlu Haberini Sundu Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin