Belören Çok Programlı Lisesi Okul Aile Birliğinden açıklama - Son Dakika

Belören Çok Programlı Lisesi Okul Aile Birliğinden açıklama

24.10.2019 17:14
Belören Çok Programlı Lisesi Okul Aile Birliğinden açıklama, System.String[]

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesindeki Belören Çok Programlı Lisesinin okul aile birliği, okul hakkındaki asılsız iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesindeki Belören Çok Programlı Lisesinin okul aile birliği, okul hakkındaki asılsız iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Belören Çok Programlı Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa Turan, okul önünde düzenlediği basın açıklamasında, okulun birlik ve beraberliğini, bölge halkıyla olan yakın ilişkilerini ve başarılarını hazmedemeyen bazı art niyetli çevrelerin asılsız iddialarda bulunduğunu hatırlattı.

Asılsız iddialarla öğrenciler, öğretmenler ve velilerin karşı karşıya getirilmeye çalışıldığını ifade eden Turan, "Okulumuza, öğretmenlerimize atılan asılsız iftiraların takipçisi olacağız. Gerekli mercilere suç duyurusunda bulunacağız." diye konuştu.

Besni Kaymakamı ve Gölbaşı Kaymakam Vekili Bedirhan İmamoğlu, Gölbaşı ilçesindeki Belören Çok Programlı Anadolu Lisesi'yle ilgili basında çıkan "öğrencilere dini konularda baskı yapıldığı" iddialarının gerçeği yansıtmadığının tespit edildiğini bildirmişti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Belören Çok Programlı Lisesi Okul Aile Birliğinden açıklama - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Göksel Gümüşdağ "İrfan Can'a teklif yaptılar" dedi, Marsilya yalanladı Öldürüp çuvalla ormana attığı sevgilisini Müge Anlı'nın programında böyle aramış: Hep el üzerinde tuttum 40 saniye süren hortum, araba ve kameriyeyi de peşine takıp ortalığı savaş alanına çevirdi AK Partili Ünal: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oyu yüzde 52'nin altına, AK Partinin oyu ise yüzde 40'ın altına düşmedi Anne ve babasını siyanürlü şerbet içirip öldüren gence 2 kez müebbet ve 10 yıl 10 ay hapis Sürekli ağaçlarını kesen şahsı, bahçesine kurduğu 17 bin liralık fotokapanla yakaladı Türkiye'nin en büyük çetesi "Büyü Bozan" operasyonuyla çökertildi! Polis 6 ay boyunca balıkçı kılığında takip etti Sivaslı işadamı memleketine Türkiye'nin en büyük meyve bahçesini kuruyor