Benedict Cumberbatch, 1. Dünya Savaşı Temalı Film '1917'ye Katılıyor (Kadro Şahane) - Son Dakika

Benedict Cumberbatch, 1. Dünya Savaşı Temalı Film '1917'ye Katılıyor (Kadro Şahane)

29.03.2019 18:05
Benedict Cumberbatch, 1. Dünya Savaşı Temalı Film '1917'ye Katılıyor (Kadro Şahane), System.String[]

Sam Mendes'in 1. Dünya Savaşı'nda geçen yapımı 1917'nin kadrosuna Benedict Cumberbatch, Colin Firth, Mark Strong, Andrew Scott ve Richard Madden de katıldı.

Son yıllarda 1. ve 2. Dünya Savaşı temalı filmler ve dizilere olan ilgi yeniden canlanıyor. Bu yapımlar arasına katılacak olan Sam Mendes'in 1917 adlı filmi, kadrosuna önemli isimler kattı.

Daha önce savaşın bir gününde geçecek hikayede, George MacKay ve Dean-Charles Cahapman tarafından canlandırılacak iki genç İngiliz askerin bir günlerinin anlatılacağı açıklanmıştı.

Universal stüdyolarının 25 Aralık'ta gösterime gireceğini açıkladığı 1917, önce ABD'de ve 2 hafta sonra da dünyada gösterime girecek. Yapımın yapımcılığı konusunda Steven Spielberg'in Amblin Partners firması ile DreamWorks işbirliği yapacak.

Filmin senaryosunu Krysty Wilson-Cairns ile Mendes beraber yazdı. Oldukça kalabalık yapımcı kadrosunda bu ikilinin yanında Pippa Harris,Jayne-Ann Tenggren ve Callum McDougall da yer alıyor.

1917, Mendes ile DreamWorks'ü de yeniden bir araya getirecek. İngiliz yönetmen, DreamWorks için Amerikan Güzeli, Road to Perdition, Revolutionary Road filmlerini de çekmişti. Mendes'in diğer yapımları arasında Jarhead, Away We Go ve son iki James Bond filmi olan Skyfall ile Spectre yer alıyor.

Benedict Cumberbatch, 1. Dünya Savaşı Temalı Film '1917'ye Katılıyor (Kadro Şahane)

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Benedict Cumberbatch, 1. Dünya Savaşı Temalı Film '1917'ye Katılıyor (Kadro Şahane) - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış 20 metrelik ağaçlara tırmanıp meyve silkeleyerek günlük 400 lira kazanıyor Elini kıyma makinesine kaptıran asker, 2 saatlik operasyonla kurtarıldı