Bergüzar Korel 13 Yıl Önceki Fotoğrafıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu - Son Dakika

Bergüzar Korel 13 Yıl Önceki Fotoğrafıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu

03.05.2019 10:47

Bergüzar Korel, 13 yıl önceki fotoğrafıyla sosyal medyaya damga vurdu. Korel, paylaşımında eşi Halit Ergenç'le aşklarının nasıl başladığını anlattı.

Yaşadıkları aşkla magazin dünyasının en sevilen çifti olan ve dizilerin vazgeçilmez ikilisinden olan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'den duygusal bir paylaşım geldi.

AŞKINI KELİMELERE DÖKTÜ

Bergüzar Korel, kendisi gibi başarılı oyuncu olan Halit Ergenç'le başlayan aşkının sosyal medya hesabından kelimelere döktü.

"BİR KIZ VAR ARAP MI O?"

İşte Bergüzar Korel'in "13 yıl önce biz" dediği duygusal paylaşımı;

"Sene 2006. Daha Binbir Gece yok. Kurtlar Vadisi Irak gösterimde. Bir kız var Arap mı o? Yok ya Türkmüş. Tanju Korel'in kızıymış hatta. Ama adı bir değişik. Bengüzel? Benkuzar? Belgüzel?

"13 YIL"

"Halit, Aliye'de Sinan o vakitler. Ülkeyi sallamaya başlamış özellikle hastane sahneleriyle. Levent Yüksel konserindeyiz. 13 yıl... Anıları biriktirmeye çoktan başlamışız. Ne güzel."

Bergüzar Korel 13 Yıl Önceki Fotoğrafıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu
Bergüzar Korel 13 Yıl Önceki Fotoğrafıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu

Son Dakika Magazin Bergüzar Korel 13 Yıl Önceki Fotoğrafıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'de koronavirüs vakalarını öksürük sesiyle tespit eden yapay zeka geliştirildi Bülent Arınç, Berat Albayrak'ın "Ekonomide sıkıntı yok" sözlerine itiraz etti: Ekonomide sıkıntılar mutlaka var Eskişehir'de 65 yaş ve üstünün belirli saatlerde sokağa çıkmasına kısıtlama getirildi Yıldız Tilbe, doların tırmanışa geçtiğini görünce öfke kustu: Allah belasını versin İstanbul'un tek kadın belediye başkanını kızdıran görüntü: Bizi yıldıramayacaklar Annesinin elinden tutarak yakalamaya çalıştığı kız çocuğu, 14. kattan düşerek öldü Bomba iddia: Süt banyosu ile gündem olan fabrika ünlü markalara süt tedarik ediyormuş Rüzgarda uçuşan binlerce lirayı toplayıp sahibine teslim ettiler