Beşiktaş'ta 154'üncü Kez 'Ustalara Saygı' Gecesi - Son Dakika

Beşiktaş'ta 154'üncü Kez 'Ustalara Saygı' Gecesi

3 yıl önce

Beşiktaş'ta 154'üncü kez 'Ustalara Saygı' gecesi Bilgen Bengü Abbasağa Parkı'nda sevenleriyle buluştuİSTANBUL - Beşiktaş Belediyesi 'Ustalara Saygı' etkinlikleri kapsamında, 43 yıldır sahnelerde olan Bilgen Bengü'yü ağırladı.

Beşiktaş'ta 154'üncü Kez 'Ustalara Saygı' Gecesi, System.String[]

Beşiktaş'ta 154'üncü kez 'Ustalara Saygı' gecesi

Bilgen Bengü Abbasağa Parkı'nda sevenleriyle buluştu


İSTANBUL - Beşiktaş Belediyesi 'Ustalara Saygı' etkinlikleri kapsamında, 43 yıldır sahnelerde olan Bilgen Bengü'yü ağırladı.

Kültür, sanat, edebiyat ve düşün dünyasındaki usta isimlerin çeşitli yönleriyle izleyici ile buluşmasını hedefleyen Beşiktaş Belediyesi'nin 'Ustalara Saygı' toplantıları, 43 yıldır sahnelerde olan 'Bilgen Bengü Saygı Gecesi' ile devam etti. 12 yıldır Faruk Şüyün'ün hazırladığı 'Ustalara Saygı' etkinliklerinin 154'üncüsü yaz dönemi nedeniyle Abbasağa Parkı'nda açık havada gerçekleşti. Usta Sanatçı Bilgen Bengü'nün seslendirdiği "Delisin" şarkısıyla coşku dolu bir şekilde başlayan gece anılara yolculuk, barkovizyon gösterisiyle devam etti.

"Delisin", "Bak Şu Çocuğa", "Olmaz ki", "Uçtu Uçtu" şarkıları yıllardır dillerde dolaşan Cici Kızlar'ın Kıvırcık Bilgen'i için aralarında Güzin ile Baha, Coşkun Demir, Ece Dorsay, Ersan Erdura, Filiz Özkol, Funda Sevilay Ünal, Nino Varon ve Salim Dündar'ın da olduğu usta isimler sanatçı dostunu yalnız bırakmayıp, şarkılarıyla ve anılarıyla geceye ayrı bir renk kattı. Yaklaşık 3 saat süren gece başladığı gibi coşku dolu bir şekilde son buldu.

Beşiktaş'ta 154'üncü Kez 'Ustalara Saygı' Gecesi

Haber Yayın Tarihi: 22.08.2017 09:06 Kaynak: İHASon Dakika

Son Dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 19'a yükseldi
Kızılay Başkanı Kınık, deprem sonrası bağış talep etti! Tepkiler gelince paylaşımı sildi Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktı

Son Dakika Haberleri