Beypazarı Mehmet Akif Ersoy Halk Kütüphanesi, yeni yerine taşındı - Son Dakika

Beypazarı Mehmet Akif Ersoy Halk Kütüphanesi, yeni yerine taşındı

21.06.2022 15:02
Beypazarı Mehmet Akif Ersoy Halk Kütüphanesi, yeni yerine taşındı

Beypazarı Mehmet Akif Ersoy Halk Kütüphanesi, belediye binasındaki yeni yerinde hizmete başladı.

Beypazarı Mehmet Akif Ersoy Halk Kütüphanesi, belediye binasındaki yeni yerinde hizmete başladı.

Beypazarı ilçesinde tamamlanan belediye binasına taşınan kütüphane, okurlarına hizmet vermeye başladı.

Kütüphane Müdürü Ahmet Ayan, yeni binada geniş okuma salonlarının yanı sıra, çok amaçlı toplantı salonu, masal odası, okuma odaları, özel okuma odaları ile geniş kapsamlı toplantı salonunun bulunduğunu anlattı.

Ayan, "Kütüphanemizde 36 kişi kapasiteli cep sinema salonu da bulunuyor. 45 bin kitap, 75 süreli yayın, 2 günlük gazete, 10 okuyucu bilgisayar ile okurlara hizmet vermeye başladık." dedi.

Okurların belediye binasındaki kütüphanelerine gelerek sessiz ve sakin ortamda okuma fırsatı bulabileceğini dile getiren Ayan, bu imkanı sağlayan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'a da teşekkür etti.

YORUMLAR
500
Adana'da 'Engelsiz Yaşam ve Gelişim Merkezi' kurulacak Adana'da 'Engelsiz Yaşam ve Gelişim Merkezi' kurulacak Saadet Partisi Beypazarı 2. Olağan İlçe Kongresi yapıldı Saadet Partisi Beypazarı 2. Olağan İlçe Kongresi yapıldı Beypazarı'nda bir kişi evinde ölü bulundu Beypazarı'nda bir kişi evinde ölü bulundu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beypazarı Mehmet Akif Ersoy Halk Kütüphanesi, yeni yerine taşındı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş