Son dakika Beypazarı haberleri, Beypazarı son dakika, son dakika Beypazarı

Son Dakika Beypazarı Haberleri

 • Mansur Yavaş: Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne destek olun
  01 Mar Mansur Yavaş: Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne destek olun

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ayaş'ta Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışında yaptığı konuşmada, diğer ilçe belediye başkanlarına çağrıda bulunarak, birlikte projeler üretmelerini ve Ankara halkına hizmet etmelerini istedi. Yavaş, ayrıca belediyenin yaptığı desteklerden bahsederek, insanların mağdur olmasının önüne geçtiklerini belirtti ve siyasetçilere partizanlık yapmamaları çağrısında bulundu.

 • Mansur Yavaş: Belediye Başkanları İstihdam Sağlayacak Projeler Getirsin, Biz Yapalım
  29 Şub Mansur Yavaş: Belediye Başkanları İstihdam Sağlayacak Projeler Getirsin, Biz Yapalım

  Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı ve CHP'nin adayı Mansur Yavaş, "Belediye başkanlarımız kendi ilçelerinde üretimi arttıracak, istihdam sağlayacak bana bir proje getirirlerse onun gelsin temel beraber atalım. Büyükşehir belediyesi olarak ben yapacağım. Açılışını beraber yapalım. Gerekirse de siz işletin. Yeter ki o ilçelerde biraz kalkınsın. Tık yok. Belediye başkanlarının birçoğu benim odamı görmedi bile. Biz düşman mıyız kardeşim? Ankara halkının seçtiği belediye başkanıyız. Niye gelmiyorsunuz? Niye talep etmiyorsunuz? Anlaşıldı ki 'Her şey Çubuk için her şey şu ilçe için' derler ama bunlar partilerini ilçelerinden çok seviyorlar onu söyleyeyim" dedi.

 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çubuk'ta seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı
  29 Şub Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çubuk'ta seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çubuk ilçesinde CHP'nin seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı. Yavaş, açılışın ardından halka seslenerek tarafsız bir yönetim anlayışı sürdürdüğünü ve salgın döneminde ihtiyaçları yerinde tespit ettiğini belirtti. Ayrıca, Çubuk ilçesinin en az oy aldığı ilçelerden biri olduğunu vurgulayarak, belediyecilik anlayışının çöp projelere yatırım yapmak olmadığını söyledi. Yavaş, insan ve istihdam odaklı projeler yaptıklarını, doğal gaz yardımını ilk defa kendisinin başlattığını ve sosyal yardımlardan ilçelerdeki tüm esnafın faydalandığını ifade etti. Ayrıca, ilçe belediye başkanlarının kendisini ziyaret etmediğinden yakınan Yavaş, Çubuk'ta yapılan çalışmaları anlattı. CHP'nin Çubuk Belediye Başkan adayı Can Kaderoğlu ise belediye başkanı olması durumunda ilçede hayırda yarışacağını belirtti.

 • Mansur Yavaş, Ankara'yı turizm şehri yapmak istiyor
  29 Şub Mansur Yavaş, Ankara'yı turizm şehri yapmak istiyor

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Ankaralılar Derneği'ni ziyaret ederek kenti turizm şehri yapma projelerinden bahsetti. Yavaş, Ankara'nın her tarafını turizmde kalkınır hale getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

 • Beypazarı'nda Sobadan Kaynaklanan Gaz Patlaması Sonucu Bir Kişi Hayatını Kaybetti
  28 Şub Beypazarı'nda Sobadan Kaynaklanan Gaz Patlaması Sonucu Bir Kişi Hayatını Kaybetti

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yaşanan olayda, Mehmet Uluca isimli bir kişi sobayı yakmaya çalışırken gazın parlaması sonucu ağır yaralandı. Uluca, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Cenazesi ikindi namazının ardından defnedildi.

 • Beypazarı'nda askerleri taşıyan servis aracı devrildi: 1 asker yaralandı
  27 Şub Beypazarı'nda askerleri taşıyan servis aracı devrildi: 1 asker yaralandı

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Ege Ordu Komutanlığı'na bağlı bir servis aracı, sürücüsünün kontrolünden çıkarak devrildi. Kazada 1 asker yaralandı. Yaralı asker, Beypazarı Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı ve sağlık durumu iyi.

 • Mansur Yavaş: İşçileri işten çıkarmadık, sosyal belediyecilik yapıyoruz
  26 Şub Mansur Yavaş: İşçileri işten çıkarmadık, sosyal belediyecilik yapıyoruz

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 2019'daki yerel seçimlerde işçileri işten çıkaracağı iddialarını yalanlayarak, sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini belirtti. Yavaş, Güdül ve Nallıhan'daki seçim koordinasyon merkezlerinin açılışında yaptığı konuşmalarda, belediyenin gerçekleştirdiği projeleri ve hizmetleri anlattı.

 • Mansur Yavaş, Güdül'de su getirme projesinin tamamlandığını açıkladı
  26 Şub Mansur Yavaş, Güdül'de su getirme projesinin tamamlandığını açıkladı

  Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Güdül'de Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışına katıldı. Yavaş, "Çubuk'tan Akyurt'a boru hattını yeniledik, Çamlıdere'den, Elmadağ, Hasanoğlan'a kadar su götürdük. Buralar hep susuzdu, damlası yoktu. Şimdi vereceğim müjde de şu; istedikleri kadar proje yok desin, en önemli şey bu. Şu anda projesi bitti. Çamlıdere'den Ayaş'a, Güdül'e ve Beypazarı'na su getirme projesi bitti. Bu yaz içerisinde de ihalesini yapıyoruz. Biliyoruz yaptığımız bu ihaleler görülmeyecek. Yine ne yaptı diye soracaklar ama evinizde bir saatlik su kesintisi olduğu zaman ne yaparsınız düşünün. Ben işte Ayaş, Beypazarı ve Güdül'ün onlarca yıl 20-30 yıl artık su hasreti çekmeden tertemiz musluk suyu içmesi için düğmeye bastım. İnşallah yapmak da bize nasip olacak" dedi.

 • Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
  25 Şub Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

  Kara yollarında yapılan yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin yavaş gitmeleri ve trafik işaretlerine uymaları gerekmektedir. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan yol durumu bültenine göre, birçok kesimde yapılan çalışmalar sebebiyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Bu kesimler arasında Kınalı ayrımı-Silivri-Büyükçekmece yolunun 22-25. kilometreleri, Çanakkale-Çan yolunun 18-20. kilometreleri, Taşova-Erbaa-Niksar yolunun 51-52. kilometreleri, Muğla-Denizli yolunun 0-1. kilometreleri, Nallıhan-Beypazarı yolunun 38-39. kilometreleri, Aydıncık-Anamur yolunun 23-25. kilometreleri, Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri, Adıyaman-Kahta yolunun 11-14. kilometreleri, Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 0-74. kilometreleri ve Hakkari-Yüksekova yolunun 1-2. kilometreleri bulunmaktadır.

 • Mansur Yavaş: Seçime giderken artık kimse icraatlarıyla oy istemiyor
  24 Şub Mansur Yavaş: Seçime giderken artık kimse icraatlarıyla oy istemiyor

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Şereflikoçhisar'da Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında konuştu. Yavaş, seçime giderken artık kimse icraatlarıyla oy istemediğini belirterek, Türkiye'nin bu duruma geldiğini söyledi. Yavaş, belediyenin emeklilerin sorunlarına seyirci kalmadığını ve desteklerini artıracaklarını ifade etti. Ayrıca, projelerinin kopyalandığını ve Ankara halkının parasını boşa harcamadıklarını vurguladı.

 • Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor
  24 Şub Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

  Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. TEM Otoyolu'nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerde genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle şerit daraltması yapılıyor. Seben Ayrımı-Nallıhan-Beypazarı yolunda Çayırhan Tüneli bağlantı yolları yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor. Kayseri-Pınarbaşı yolunda heyelan nedeniyle Pınarbaşı istikameti trafiğe kapandı. Zonguldak-Devrek-Mengen yolunda yol yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor. Osmaniye-Gaziantep yolunda muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor. Tokat-Sivas yolunda orta refüj ve tretuvar çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor. Elazığ-Diyarbakır il sınırı-Diyarbakır yolunda köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor. Burdur-Isparta yolunda yol yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım iki yönlü sağlanıyor. Çanakkale-Balıkesir yolunda üstyapı ve sanat yapıları çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sürdürülüyor. Refahiye-İliç yolunda yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 • Beypazarı, Havuç Üretimiyle Öne Çıkıyor
  23 Şub Beypazarı, Havuç Üretimiyle Öne Çıkıyor

  Beypazarı ilçesinde yaklaşık 25 bin dekar alanda havuç üretimi yapılmaktadır. Dönüm başına 6-6,5 ton havuç hasat edilen ilçede, havuçlar talebe göre İstanbul ve Ankara hallerine gönderilmektedir. Beypazarı havucu, görselliği ve lezzetiyle dikkat çekmektedir. Fiyatı uygun olan havuçlar, çiftçilerin tarlalarında ve soğuk hava depolarında tonlarca bulunmaktadır.

 • Mansur Yavaş ve eşi Nursen Yavaş'ın mal varlığı açıklandı
  21 Şub Mansur Yavaş ve eşi Nursen Yavaş'ın mal varlığı açıklandı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve eşi Nursen Yavaş, 2019 ve 2024 yılındaki mal varlıklarını açıkladı. Yavaş çiftinin sahip oldukları gayrimenkuller ve diğer varlıklar detaylı bir şekilde paylaşıldı.

 • CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş mal varlığını açıkladı
  21 Şub CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş mal varlığını açıkladı

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP'nin 31 Mart yerel seçimleri için aday gösterdiği isimler arasında yer alıyor. Yavaş, kendi adını taşıyan resmi sitesinde mal varlığını açıkladı. Ayrıca, seçim harcamalarının CHP Ankara İl Başkanlığı tarafından karşılandığını belirterek diğer belediye başkan adaylarının da mal beyanlarını açıklaması gerektiğini vurguladı.

 • Mansur Yavaş: Herkes Şeffaf Olacak, Harcamalar Açıklanacak
  21 Şub Mansur Yavaş: Herkes Şeffaf Olacak, Harcamalar Açıklanacak

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Beypazarı'nda Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında yaptığı konuşmada, belediye başkanlarının mal beyanlarını açıklaması ve seçim harcamalarının şeffaf bir şekilde internetten yayınlanması gerektiğini belirtti. Yavaş, Ankara'da yapılan açık ihalelerle çalmadan da çalışılabileceğini gösterdiklerini vurguladı. Ayrıca, Ankara'da yapılan altyapı çalışmaları ve su projeleri hakkında bilgi verdi.

 • Mansur Yavaş, Beypazarı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi
  21 Şub Mansur Yavaş, Beypazarı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, partisinin Beypazarı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. Yavaş, açılışta yapılan çalışmaları belediyenin internet sitesinden paylaştıklarını belirtti. Ayrıca, Çamlıdere Barajı'ndan Ayaş, Güdül ve Beypazarı'na su verileceğini ve ilçelerin içme suyu sorununun çözüleceğini söyledi. Yavaş, çiftçilere destek olmak amacıyla Beypazarı ilçesine 2 havuç yıkama ve 2 havuç sökme makinesi vereceklerini de açıkladı.

 • Erzincan İliş'te Maden Ocağında Toprak Kayması
  21 Şub Erzincan İliş'te Maden Ocağında Toprak Kayması

  Erzincan İliş'te meydana gelen toprak kayması sonucu maden ocağında gelişmeler izleniyor.

 • Beypazarı Anadolu Lisesi'nin yıkımına başlandı
  20 Şub Beypazarı Anadolu Lisesi'nin yıkımına başlandı

  Beypazarı Anadolu Lisesi binasının, Milli Eğitim Bakanlığının okullarda başlattığı güçlendirme ve yeniden yapılma çalışmaları kapsamında yıkımına başlandı.

 • Mansur Yavaş: 'Yeter Ki Ankara'nın Kırsalında Üretimlere Başlansın. Biz Sonuna Kadar Destek Olacağız'
  20 Şub Mansur Yavaş: "Yeter Ki Ankara'nın Kırsalında Üretimlere Başlansın. Biz Sonuna Kadar Destek Olacağız"

  Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Ankara’da faaliyet gösteren Tarım ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı üretici, kadın, sulama kooperatifi ve sulama birliklerinden 196 derneğin temsilcisi ile bir araya geldi. Yavaş, "Dünyada kendi kendine yeten ender ülkelerden birisiydik değil mi? Niye yurt dışından almak ihtiyacını hissettik? Niye kendi çiftçimizi desteklemiyoruz? Oysa Anayasa' da da yazıyor bütçenin belirli yüzdesinin çiftçiye destek olarak verileceği. Ama gerçeği şu; uğraşmayın diyorlar, yurt dışından getirip vatandaşa ucuz yedireceğiz diye düşünürken, yarın bir gün doğal gazda olduğu gibi petrolde olduğu gibi fiyatı onlar belirleyecek ve yarın çiftçi bulunmayacak... Geleceğin en büyük zenginliği gıda olacak. Petrolden daha önemli. Gıda olmadığı zaman ölürüz. En büyük zenginliğimiz ürettiğimiz gıdalar olacak...Yeter ki Ankara'nın kırsalında bu tür üretimlere başlansın, biz sonuna kadar destek olacağız” dedi.

 • Beypazarı'nda Kıbrıs gazisi Ahmet Öztürk hayatını kaybetti
  20 Şub Beypazarı'nda Kıbrıs gazisi Ahmet Öztürk hayatını kaybetti

  Beypazarı ilçesinde yaşayan Kıbrıs Barış Harekatı gazilerinden Ahmet Öztürk, uzun süredir tedavi gördüğü hastalığı nedeniyle evinde hayatını kaybetti. Öztürk'ün cenazesi, bugün öğlen namazının ardından Cemil Ercan Cami'nde kılınacak cenaze namazı sonrasında Şehir Mezarlığı'na defnedilecek. Ahmet Öztürk, aynı zamanda Beypazarı Muharip Gaziler Derneği'nin başkan yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

 • Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ, Müşteri ve Çözüm Odaklı Yaklaşımlarıyla Başarılı Çalışmalara İmza Attı
  20 Şub Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ, Müşteri ve Çözüm Odaklı Yaklaşımlarıyla Başarılı Çalışmalara İmza Attı

  Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ, dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile Ankara ve Zonguldak'ta müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla başarılı çalışmalara imza attı. Başkent EDAŞ, Ankara'da 21 bin 273 trafo ve 66 bin 644 kilometre hat uzunluğunda bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Zonguldak'ta ise 3 bin 339 trafo ve 16 bin 516 kilometre hat uzunluğunda aynı çalışmaları gerçekleştirdi. Toroslar EDAŞ ise Mersin'de 12 bin 96 trafo ve 43 bin 70 kilometre hat uzunluğunda bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

 • Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu Voleybol Takımı İl Birincisi Oldu
  19 Şub Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu Voleybol Takımı İl Birincisi Oldu

  Beypazarı Gazi Gündüzalp Ortaokulu öğrencilerinden oluşan voleybol takımı, Nevşehir'de düzenlenen okul sporları karşılaşmasında il birincisi oldu. Ankara ve Beypazarı ilçesini temsil eden takım, Türkiye yarı final maçlarına katılmayı garantiledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Uslu, öğrencilerin başarılarıyla gurur duyduklarını ve takımlarını desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

 • Beypazarı Kurusu ile Gazze'ye Yardım Kampanyası
  19 Şub Beypazarı Kurusu ile Gazze'ye Yardım Kampanyası

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Müftülük ile Diyanet Vakfı Beypazarı Şubesi tarafından düzenlenen 'Gazze'de açlığa son' çağrısıyla gıda bağışı kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında, coğrafi işaretli Beypazarı kurusu üreten işletmelerde bağışlara göre üretim yapılıyor. Kadınlar, Beypazarı kurusu üretimi için yoğun mesai harcayarak kısa sürede Gazze'ye yardım ulaştırmayı hedefliyor. Şu ana kadar toplanan bağışlarla 9 bin 600 kilogram Beypazarı kurusu üretildiği belirtilirken, kampanyanın 10 Mart'a kadar devam edeceği açıklandı.

 • Beypazarı, turistleri tarihte yolculuğa çıkarıyor
  18 Şub Beypazarı, turistleri tarihte yolculuğa çıkarıyor

  Ankara'nın turistik ilçesi Beypazarı, korunan geleneksel mimari yapıları ve cumbalı evleriyle hafta sonları yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlıyor. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde bulunan Anadolu kasabası, turistlere adeta tarihte yolculuk deneyimi sunuyor. Beypazarı'nı ziyaret edenler arasında Koreli turistlerin de olduğu belirtilirken, İsmail Ünlüsoy ise ilçenin turizmde daha iyi noktalara gelebileceğini ifade etti.

 • Beypazarı Ortaokulu Öğrencileri Bilek Güreşi Turnuvasında Başarı Elde Etti
  18 Şub Beypazarı Ortaokulu Öğrencileri Bilek Güreşi Turnuvasında Başarı Elde Etti

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde bulunan Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri, Okullar Arası Bilek Güreşi Turnuvası'nda büyük bir başarı elde etti. Fatma Naz Yumuşak, kızlarda birinci olarak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Erkeklerde ise Hayrullah Gençtürk, aynı okuldan 3. olarak derece elde etti.

 • Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Örnek Meyve Bahçesi'nde incelemelerde bulundu
  16 Şub Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Örnek Meyve Bahçesi'nde incelemelerde bulundu

  Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Başağaç Mahallesi'nde bulunan Örnek Meyve Bahçesi'nde kurulumu süren sera kompleksini inceledi. Kaplan, yeni tesis alanında kadın girişimcilerine yer göstereceklerini ve yöresel ürünlerin üretiminde emek veren kadınlarla istişarelerde bulunduklarını açıkladı.

 • Beypazarı Halkı Gazze'deki Çocuklar İçin 'Kuru' Kampanyası Başlattı
  16 Şub Beypazarı Halkı Gazze'deki Çocuklar İçin 'Kuru' Kampanyası Başlattı

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, yüksek besin değerine sahip ilçenin meşhur 'Beypazarı Kurusu'nun gıdaya muhtaç kalan Gazze'deki çocuklara gönderilmesi için yardım kampanyası başlatıldı. Beypazarı Müftülüğü koordinesinde ilçe halkı, bölgenin yüksek besin değerine sahip meşhur 'Beypazarı Kurusu'nu Gazze'deki çocuklara gönderme kararı aldı. Şu ana kadar bir tır dolusu 'Beypazarı Kurusu'nu toplamayı başaran ilçe halkının hedefi ise gelecek destekler ile 2 ve 3 tır dolusu 'kuru' toplamak.

 • Beypazarı kurusu Gazze'deki çocuklara yardım için gönderiliyor
  16 Şub Beypazarı kurusu Gazze'deki çocuklara yardım için gönderiliyor

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yüksek besin değerine sahip ilçenin meşhur 'Beypazarı kurusu'nun gıdaya muhtaç kalan Gazze'deki çocuklara gönderilmesi için yardım kampanyası başlatıldı. İsrail'in Gazze'ye başlattığı saldırılar ve ambargo nedeniyle en çok çocuklar etkilendi. Beypazarı Müftülüğü koordinesinde ilçe halkı, 'Beypazarı kurusu'nu Gazze'deki çocuklara göndermek için kampanya başlattı. Hedefleri ise 2 ve 3 tır dolusu 'kuru' toplamak.

 • Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, esnafı ziyaret etti
  15 Şub Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, esnafı ziyaret etti

  Beypazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın belediye başkan adayı Tuncer Kaplan, 31 Mart'ta yapılacak seçimler öncesinde esnafı ziyaret etti. Kaplan, çarşı merkezinde bulunan esnafı ziyaret ederek, onlarla sohbet etti ve hayata geçirecekleri projelerle ilçeye ivme kazandıracaklarını belirtti. Ayrıca, gazeteci Yaşar Tonbak'ı da ziyaret eden Kaplan, 10 yıllık belediye başkanlığı döneminde yaptığı çalışmaların yer aldığı kitabını imzalayarak hediye etti.

 • Beypazarı Emniyet Müdürlüğü Denetimlerini Artırıyor
  15 Şub Beypazarı Emniyet Müdürlüğü Denetimlerini Artırıyor

  Beypazarı Emniyet Müdürlüğü, ilçe genelinde denetimlerini artırdığını duyurdu. Ankara-Beypazarı kara yolunun Oğuzkent bölgesinde, Hamzalar Kavşağı, Kırbaşı bölgelerinde yapılan denetimlerde araç ve sürücüler kontrol edildi. Eksikleri bulunan araç sahiplerine cezai işlem uygulanırken, sürücüler dikkatli araç kullanmaları konusunda uyarıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü, denetim ve uygulamaların devam edeceğini belirtti.

 • Beypazarı Kaymakamı Vedat Yılmaz, İlçe Müftülüğünü ziyaret etti
  14 Şub Beypazarı Kaymakamı Vedat Yılmaz, İlçe Müftülüğünü ziyaret etti

  Beypazarı Kaymakamı Vedat Yılmaz, beraberinde Kaymakam refiki Taha Furkan Sönmezel ile İlçe Müftülüğü'ne ziyarette bulundu. İlçe Müftüsü Ahmet İnciler'den yapılan çalışmalara ilişkin bilgi alan Yılmaz, müftülük çalışanlarıyla sohbet etti, taleplerini dinledi.

 • İYİ Parti Aday Tanıtımında Gerginlik
  14 Şub İYİ Parti Aday Tanıtımında Gerginlik

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara ilçe başkan adaylarını tanıttığı toplantıda, eski AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Hilmi Özer'in aday gösterilmesine tepki gösteren partililer arasında arbede yaşandı. Tepki gösteren partililer salondan çıkarıldı.

 • İYİ Parti Ankara İlçe Başkan Adayları Tanıtıldı, Etimesgut Adayı Tartışmalara Neden Oldu
  14 Şub İYİ Parti Ankara İlçe Başkan Adayları Tanıtıldı, Etimesgut Adayı Tartışmalara Neden Oldu

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı. Eski AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Hilmi Özer'in İYİ Parti'den aday gösterilmesine tepki gösteren partililer arasında arbede yaşandı. Akşener, toplantıda diğer ilçe adaylarını da duyurdu. Etimesgut adayının tepki görmesinin ardından salondaki partililer görevlilerce çıkarıldı.

 • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'na katıldı
  14 Şub İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'na katıldı

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'na katıldı. İYİ Partinin Ankara ilçe belediye başkan adayları, Akşener'in katıldığı toplantıyla tanıtıldı. Etimesgut Belediyesi başkan adayı Hilmi Özer'in adının anons edilmesi üzerine parti üyeleri protestoda bulundu. Akşener, konuşmasında Sevin Çağlayan'a destek verdi ve adayların tanıtımı yapıldı.

 • İYİ Parti, Ankara Büyükşehir İlçe Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı
  14 Şub İYİ Parti, Ankara Büyükşehir İlçe Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Ankara Büyükşehir İlçe Belediye Başkan Adaylarını tanıttı. 18 ilçe belediye başkan adayı açıklandı.

 • İYİ Parti'nin aday tanıtım toplantısında olay! Sloganlarla başladı, kavgaya dönüştü
  14 Şub İYİ Parti'nin aday tanıtım toplantısında olay! Sloganlarla başladı, kavgaya dönüştü

  Ankara'da İYİ Parti'nin ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım töreninde protesto yaşandı. Etimesgut Belediye Başkan Adayı olarak Hilmi Özer'in duyurulmasıyla ilçe teşkilatı üyeleri tepki gösterdi. Üyeler, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Kürşat Zorlu ve Burak Akburak'ı istifaya davet etti. Gerginlik daha sonra kavgaya dönüştü. Olaylar sonrası Akşener, Ankara İl Başkanı Yener Yıldırım'ı görevden aldı.

 • Beypazarı ilçesinde öğrencilere trafik eğitimi verildi
  13 Şub Beypazarı ilçesinde öğrencilere trafik eğitimi verildi

  Beypazarı Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri, ilkokul ve ortaokullardaki öğrencilere trafik eğitimi veriyor. Ekipler, öğrencilere akıllı tahtada trafik kurallarını anlatıyor. İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Emrecan, trafik eğitiminin önemini vurgulayarak, bu eğitimin tüm öğrencilere verilmesinin planlandığını belirtti. Ayrıca öğrenci servislerinin denetimlerinin devam ettiği ifade edildi.

 • Beypazarı'nda Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Er Mustafa Karataş'ın Cenazesi Askeri Törenle Defnedildi
  12 Şub Beypazarı'nda Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Er Mustafa Karataş'ın Cenazesi Askeri Törenle Defnedildi

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Er Mustafa Karataş'ın cenazesi, askeri törenle toprağa verildi. Cenaze, Beypazarı Cemil Ercan Camisi'ne getirildi ve burada taziyeler kabul edildi. Ardından yapılan namazın ardından askerlerin omzunda taşınan cenaze, Beypazarı Şehir Mezarlığına defnedildi. Er Mustafa Karataş'ın yönetimindeki otomobil, D140 Kara Yolu üzerindeki Başören Kavşağı yakınlarında takla atmış ve ağır yaralanan Karataş, Ankara Şehir Hastanesinde hayatını kaybetmişti.

 • İYİ Partili başkanı dövdürdüğü iddia edilen Meclis Üyesi Atilla Çelik'ten açıklama
  12 Şub İYİ Partili başkanı dövdürdüğü iddia edilen Meclis Üyesi Atilla Çelik'ten açıklama

  Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İYİ Parti Beypazarı İlçe Başkanı Recep Önder'in ABB Meclis Üyesi Atilla Çelik'in yakınları tarafından darbedildiği görüntüleri paylaştı. Atilla Çelik ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, olayın 2020 yılında gerçekleştiğini ve İYİ Parti ile hiçbir ilgisi olmadığını belirtti. Ayrıca, saldırıyı siyaseten nemalanmaya çalışanlara karşı çıkacağını vurguladı.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı'nda Aile Yaşam Merkezi açtı
  12 Şub Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı'nda Aile Yaşam Merkezi açtı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Beypazarı'na kazandırdığı Aile Yaşam Merkezi ile ilçe sakinlerine yeni sosyal imkanlar sunuyor. Merkezde çocuklara eğitimler ve etkinlikler düzenlenirken, E-Spor Merkezi ve Kadınlar Lokali de yoğun ilgi görüyor.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı'nda Aile Yaşam Merkezi açtı
  12 Şub Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı'nda Aile Yaşam Merkezi açtı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Beypazarı'na kazandırdığı Aile Yaşam Merkezi ile ilçe sakinlerine çeşitli sosyal imkanlar sunuyor. Merkezde e-spor, etkinlik merkezi, seminer ve spor salonları gibi birçok donatı bulunuyor. Ayrıca Başkent 153 birimi ile şikayet ve talepler de karşılanıyor.

 • İYİ Partili ilçe başkanını öldüresiye dövüp Mansur Yavaş'tan zorla özür dilettiler
  12 Şub İYİ Partili ilçe başkanını öldüresiye dövüp Mansur Yavaş'tan zorla özür dilettiler

  Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İYİ Parti Beypazarı İlçe Başkanı Recep Önder'in ABB Meclis Üyesi Atilla Çelik'in yakınları tarafından darbedildiği görüntüleri paylaştı. Videoda, yerde sürüklenen Önder'in tekme tokat dövüldüğü, Önder'in Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Atilla Çellik'ten özür dilediği görüldü.

 • Bahçeli, Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok'a koltuğunu verdi: Allah'ın izniyle kalkmayacaksın
  11 Şub Bahçeli, Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok'a koltuğunu verdi: Allah'ın izniyle kalkmayacaksın

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'a tam destek vererek, ''Sayın Altınok işinin ehli, Ankara'nın sevdalısıdır.'' dedi. Daha sonra Altınok'a koltuğunu veren Bahçeli, ''Koltuğa oturdun Allah'ın izniyle kalkmayacaksın'' ifadelerini kullandı.

 • Bahçeli: Bugünkü CHP yönetimi, PKK'nın eline geçmiştir
  11 Şub Bahçeli: Bugünkü CHP yönetimi, PKK'nın eline geçmiştir

  Bahçeli: Bugünkü CHP yönetimi, PKK'nın eline geçmiştirMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bugünkü CHP yönetimi zillete düşmüştür.

 • Bahçeli: Bugünkü CHP yönetimi, PKK'nın eline geçmiştir
  11 Şub Bahçeli: Bugünkü CHP yönetimi, PKK'nın eline geçmiştir

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da yaptığı konuşmada, CHP yönetimini eleştirerek, Atatürk'ün CHP'si ile bugünkü CHP arasındaki farkı vurguladı. Bahçeli, ayrıca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın çalışmalarını eleştirerek, Cumhur İttifakı'nın adayı Turgut Altınok'u desteklediğini belirtti.

 • MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara'da konuştu
  11 Şub MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara'da konuştu

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da düzenlenen bir etkinlikte konuşma yaptı. Bahçeli, Mahalli İdareler Seçimlerinde Ankara'nın prangalarından kurtuluşunu hedeflediklerini belirtti ve Türkiye'nin istiklal ve istikbal haklarını heba ettirmeyeceklerini vurguladı.

 • VATANİ görevini yaparken trafik kazasında hayatını kaybeden asker
  11 Şub VATANİ görevini yaparken trafik kazasında hayatını kaybeden asker

  VATANİ görevini yaparken izinli olarak memleketi Ankara'nın Beypazarı ilçesine gelen ve dün geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Mustafa Karataş (21), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kaza, dün sabah saatlerinde Beypazarı-Başağaç yolunda meydana geldi. Karataş'ın vatani görevini yaptığı ve izinli olarak memleketinde bulunduğu öğrenildi.

 • Beypazarı'ndan Umre'ye Gidecek Kafile Dualarla Uğurlandı
  10 Şub Beypazarı'ndan Umre'ye Gidecek Kafile Dualarla Uğurlandı

  Beypazarı ilçesinde Diyanet İşleri Başkanlığı Umre Organizasyonu ile kutsal topraklara gidecek 25 kişilik kafile, dualarla uğurlandı. Yakınlarıyla vedalaşan umre yolcuları, kutsal topraklara gitmek için duaların ardından yola çıktı.

 • MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım Beypazarı'nda ziyaretler gerçekleştirdi
  10 Şub MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım Beypazarı'nda ziyaretler gerçekleştirdi

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Beypazarı ilçesinde MHP Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Erdoğan Orhan ile görüştü. Daha sonra Beypazarı Belediyesine geçen Yıldırım, seçimlerde yeniden Cumhur İttifakı'ndan aday gösterilen Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ile bir araya geldi.

 • Mansur Yavaş: İstanbul'daki aday emeklileri darda bırakmış
  10 Şub Mansur Yavaş: İstanbul'daki aday emeklileri darda bırakmış

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul'daki adayın emeklileri darda bıraktığını söyledi. Yavaş, Ankara'daki adayın ise 50 bin aileye destek olduğunu belirtti. Yavaş, beş yılda yapılan icraatları ve belediyenin kaynaklarını anlattı.

 • İzindeki asker, kazada ağır yaralandı
  10 Şub İzindeki asker, kazada ağır yaralandı

  VATANİ görevini yaparken izinli olarak memleketi Ankara'nın Beypazarı ilçesine gelen M.K. (21), geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı. Kaza, sabah saatlerinde Başağaç Mahallesi Beypazarı-Başağaç yolunda meydana geldi. M.K.'nin vatani görevini yaptığı ve izinli olarak memleketinde bulunduğu öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Beypazarı'nda takla atan otomobilde sürücü yaralandı
  10 Şub Beypazarı'nda takla atan otomobilde sürücü yaralandı

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, Mustafa Karataş idaresindeki bir otomobil, kontrolden çıkarak takla attı ve karşı şeride geçti. Kaza sonucunda otomobilden fırlayan sürücü yaralandı ve önce Beypazarı Devlet Hastanesi'ne ardından Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

 • Vatani görevini yaparken trafik kazası geçiren asker ağır yaralandı
  10 Şub Vatani görevini yaparken trafik kazası geçiren asker ağır yaralandı

  Ankara'nın Beypazarı ilçesine izinli olarak gelen M.K., vatani görevini yaparken geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı. Kazada araç hurdaya dönerken, sürücü M.K. sağlık görevlileri tarafından hastaneye kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Mansur Yavaş: Halkın parasını çöp projelere yatıramazsınız
  10 Şub Mansur Yavaş: Halkın parasını çöp projelere yatıramazsınız

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yozgat Demokrat Dernekler Federasyonu ve Bağlı Dernekler buluşmasında yaptığı konuşmada, halkın parasının çöp projelere harcanamayacağını belirtti. Yavaş, şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini ve belediye bütçesinin yüzde 12'sini ihtiyaç sahiplerine ayırdıklarını vurguladı. Ayrıca, çocukların eşit bir şekilde eğitim alamadığı, temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı bir kentte fantezi projelere para harcamanın doğru olmadığını ifade etti.

 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, halkın parasını çöp projelere yatıramazsınız
  10 Şub Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, halkın parasını çöp projelere yatıramazsınız

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kentteki ihtiyaç sahibi çocukların ve insanların öncelikli olarak düşünülmesi gerektiğini belirterek, fantezi projeler yerine insan odaklı çalışmalara ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi. Yavaş, belediye bütçesinin büyük bir kısmını ihtiyaç sahiplerine ayırdıklarını ve diğer projeler için daha az kaynak harcadıklarını vurguladı.

 • Ankara'da Kontrolünü Kaybeden Otomobil Toprak Alana Savruldu
  10 Şub Ankara'da Kontrolünü Kaybeden Otomobil Toprak Alana Savruldu

  Ankara'da Beypazarı istikametinde meydana gelen kazada sürücüsünün kontrolünü kaybeden bir otomobil, yan taraftaki toprak alana savruldu. Kazada yaralanan sürücünün durumu ise kritik olarak değerlendiriliyor. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi ve ağır yaralı sürücü hastaneye kaldırıldı. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • Nallıhan'da kafa kafaya çarpışan otomobillerdeki 4 kişi toprağa verildi
  09 Şub Nallıhan'da kafa kafaya çarpışan otomobillerdeki 4 kişi toprağa verildi

  Ankara'nın Nallıhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 4 kişiden Hasan Ulus ve Mehmet Özsoy, memleketleri Bartın'da defnedildi. Kazada yaralanan diğer kişiler ise hastanede tedavi altına alındı.

 • Beypazarı'nda 7 kavşakta düzenleme çalışmaları başladı
  08 Şub Beypazarı'nda 7 kavşakta düzenleme çalışmaları başladı

  Beypazarı'nda trafik sıkışıklığının yaşandığı 7 kavşakta düzenleme çalışmaları başlatıldığı bildirildi.

 • Ankara'da kafa kafaya çarpışan iki otomobilde 4 ölü, 2 yaralı
  08 Şub Ankara'da kafa kafaya çarpışan iki otomobilde 4 ölü, 2 yaralı

  Ankara'nın Nallıhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise yaralandı. Kazada ağır yaralanan 2 kişi hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Soruşturma başlatıldı.

 • Nallıhan'da kafa kafaya çarpışan otomobillerde 4 kişi öldü, 2 kişi yaralandı
  08 Şub Nallıhan'da kafa kafaya çarpışan otomobillerde 4 kişi öldü, 2 kişi yaralandı

  Ankara'nın Nallıhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise yaralandı. Kazada hayatını kaybedenlerin isimleri belirlenirken, yaralılar ise hastaneye kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Turgut Altınok: Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının maaşlarına zam yapacağız
  07 Şub Turgut Altınok: Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının maaşlarına zam yapacağız

  Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının maaşlarına zam yapacaklarını açıkladı. Altınok, Beypazarı İlçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında yaptığı konuşmada, ABB personellerini işten çıkartmayacaklarını ve maaş iyileştirmeleri yapacaklarını belirtti. Ayrıca Altınok, Beypazarı'nı tarım ve turizm alanında geliştirmek için çeşitli projeleri hayata geçireceklerini ve köylerin altyapı sorunlarını çözeceklerini söyledi.

 • AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, işçilere zam yapacak
  07 Şub AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, işçilere zam yapacak

  AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, seçimleri kazanmaları durumunda Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan işçilerin maaşlarına zam yapacaklarını ve hiçbir işçiyi işten çıkarmayacaklarını açıkladı. Altınok ayrıca Beypazarı ilçesinde yapacakları çalışmalardan bahsederek, tarıma destek vereceklerini ve köy yollarını düzenleyeceklerini belirtti.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı'nda Huzurevi Açtı
  07 Şub Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı'nda Huzurevi Açtı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Beypazarı'nda 60 yaş ve üzeri bakıma muhtaç vatandaşlar için huzurevi açtı. 57 oda ve 105 kişi kapasiteli olan huzurevi, yaşlı vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde inşa edildi.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı'nda Engelli ve Yaşlı Huzurevi Açtı
  07 Şub Ankara Büyükşehir Belediyesi Beypazarı'nda Engelli ve Yaşlı Huzurevi Açtı

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Beypazarı'nda 57 oda ve 105 kişi kapasiteli Engelli ve Yaşlı Huzurevi'ni hizmete açtı. Huzurevi, 60 yaş ve üzeri bakıma muhtaç vatandaşlara huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sunacak.

 • Beypazarı'nda 1000 Kişilik Kapalı Spor Salonu İnşaatı Başladı
  06 Şub Beypazarı'nda 1000 Kişilik Kapalı Spor Salonu İnşaatı Başladı

  Beypazarı ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapımına başlanan 1000 kişilik kapalı spor salonu için çalışmalar hızla devam ediyor. Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, inşaat alanında incelemede bulunarak bilgi aldı. Spor salonunda basketbol sahası, antreman sahaları, soyunma odaları ve daha birçok alan yer alacak. Spor salonunun yıl sonuna kadar tamamlanarak hizmete girmesi planlanıyor.

 • Hamide Özalp, Beypazarı'daki öğrencilere tekerlekli sandalye bağışladı
  05 Şub Hamide Özalp, Beypazarı'daki öğrencilere tekerlekli sandalye bağışladı

  Beypazarı ilçesinde merhum eski Belediye Başkanı Cengiz Özalp'in eşi Hamide Özalp, özel eğitim uygulama okulunu ziyaret ederek 3 öğrenciye tekerlekli sandalye hediye etti. Okul müdürü Levent Yüksek, bu bağışın öğrencilerin eğitimlerine olumlu etkisi olacağını belirterek Hamide Özalp'e teşekkür etti.

 • Beypazarı'nda Okul Servisleri Denetleniyor
  05 Şub Beypazarı'nda Okul Servisleri Denetleniyor

  Beypazarı ilçesinde yarıyıl tatilinin ardından okulların açılmasıyla birlikte polis ekipleri öğrenci servislerini yeniden denetlemeye başladı. İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği Ekipleri, sabah saatlerinden itibaren okullara öğrenci taşımacılığı yapan servisleri kontrol etmeye başladı. Ayrı noktalarda bulunan trafik ekipleri, servisleri durdurup evrak incelemesi yaptı. Denetimlerde servis sürücüleri trafik kurallarına uymaları yönünde uyarıldı, öğrencilerin de mutlaka emniyet kemeri takmaları istendi.

 • Beypazarı Belediyesi Karagöl Yaylası'nda Kar ve Doğa Şenliği düzenlendi
  04 Şub Beypazarı Belediyesi Karagöl Yaylası'nda Kar ve Doğa Şenliği düzenlendi

  Beypazarı Belediyesi, 1550 rakımlı Karagöl Tabiat Parkı'nda düzenlenen Kar ve Doğa Şenliği'nde çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Şenlikte off-road yarışları, yürüyüşler, ata binme etkinlikleri ve gösteriler yapıldı. Ancak yeterli kar olmadığı için bazı etkinlikler iptal edildi.

 • Beypazarı Müftülüğü, depremde hayatını kaybedenler için dua etti
  04 Şub Beypazarı Müftülüğü, depremde hayatını kaybedenler için dua etti

  Beypazarı Müftülüğü, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan depremlerde hayatını kaybedenler için dua etti. Kırbaşı Mahallesi'nde düzenlenen sabah namazı buluşmasına çok sayıda vatandaş katıldı. İlçe Müftüsü Ahmet İnciler, depremden etkilenen 11 il için dualar ettiklerini belirterek, bir daha böyle bir felaket yaşanmamasını diledi. İnciler, sabah namazı buluşmalarının Tacettin ve Çantırlı mahallelerinde de devam edeceğini söyledi.

 • Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: 'Halkın parasını reklama harcamayı zül görüyorum'
  03 Şub Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: 'Halkın parasını reklama harcamayı zül görüyorum'

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle'de Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında yaptığı konuşmada, belediye bütçelerini hazırlarken yerel yöneticiler, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının da görüşlerini aldıklarını anlattı. Yavaş, Ankara'yı şeffaf bir yönetim anlayışıyla tanıştırdıklarını, 4 binden fazla ihalenin internetten canlı yayınlandığını belirterek, reklama para harcamayı zül gördüğünü ifade etti. Ayrıca, Yavaş emeklilere destek verdiklerini ve diğer adaylara da destek istediğini söyledi.

 • Beypazarı'na turistler ilgi gösterdi
  03 Şub Beypazarı'na turistler ilgi gösterdi

  Ankara'nın tarihi konaklarıyla öne çıkan ilçesi Beypazarı'na turistler ilgi gösterdi. Beypazarı'na ilk kez gelen Şakir Özmen, ilçeyi beğendiğini ve ailesiyle birlikte tarihi evleri gezip konakların arasında yürümenin tadını çıkardıklarını söyledi. Ayrıca yöresel lezzetleri de deneyimlediklerini belirten Özmen, Beypazarı'nı gezmekten büyük bir sevinç duyduklarını ifade etti. Belediye Kültür Müdürlüğü yetkilileri ise iyi hava koşulları nedeniyle iç turizmin canlandığını kaydettiler.

 • 97 yaşındaki hasta hava ambulansı ile Ankara Şehir Hastanesine ulaştırıldı
  01 Şub 97 yaşındaki hasta hava ambulansı ile Ankara Şehir Hastanesine ulaştırıldı

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde kalp krizi geçiren 97 yaşındaki hasta, evinde rahatsızlanmasının ardından sağlık ekipleri tarafından Beypazarı Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kalp krizi teşhisi konulan hasta, ilk müdahalenin ardından hava ambulansıyla Ankara Şehir Hastanesine sevk edildi.

 • Turgut Altınok, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve Türkiye Kamu-Sen'e ziyarette bulundu
  01 Şub Turgut Altınok, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve Türkiye Kamu-Sen'e ziyarette bulundu

  Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve Türkiye Kamu-Sen'e ayrı ayrı ziyarette bulundu.

 • Beypazarı Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen kamp başladı
  01 Şub Beypazarı Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen kamp başladı

  Beypazarı Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Gençliğe Değer' ara dönem kampı, 40 kız öğrenci ile Yatılı Bölge Hafızlık Kur'an Kursu'nda başladı. Kamp süresince öğrenciler, derslerine çalışmanın yanı sıra dini eğitimlerini de geliştirme fırsatı buluyor.

 • Beypazarı ilçesinde öğrenci taşıma ücretlerine yüzde 20 zam yapıldı
  31 Oca Beypazarı ilçesinde öğrenci taşıma ücretlerine yüzde 20 zam yapıldı

  Beypazarı Okul Taşıtları ve Servis Araçları, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Doğan, 2023-2024 eğitim öğretim yılı aylık öğrenci servisi fiyatlarına yüzde 20 zam yapıldığını açıkladı. Zam sonucunda aylık öğrenci servis ücretlerinin öğrenci başına sabah-akşam 1200 lira, sabah-öğle-akşam 1600 lira ve rehber öğretmen için 500 lira olarak belirlendiği bildirildi.

 • Güdül Belediye Başkanı Vatandaşlarla Buluştu
  31 Oca Güdül Belediye Başkanı Vatandaşlarla Buluştu

  Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, halk buluşmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Yalçın, belediyede düzenlenen halk günü buluşmasında vatandaşları dinlediklerini ve sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçe halkına hizmet ettiklerini belirtti. Ayrıca, Güdül'ün Başkentin sakin şehri olduğunu vurgulayarak, turistleri misafir etmeye devam ettiklerini ve ilçede huzurlu bir gün geçirmelerine vesile olduklarını ifade etti. Beypazarı Belediyesi ise park ve yeşil alanlarda temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

 • Beypazarı ilçesinde kar etkisi
  30 Oca Beypazarı ilçesinde kar etkisi

  Ankara'nın Beypazarı ilçesinde kar yağışı sonucu ilçe merkezi ve bazı köyler beyaz örtüyle kaplandı. Karla mücadele ve tuzlama çalışmaları yapıldı.

 • MHP'den aday gösterilmeyen Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, CHP'den aday oldu
  27 Oca MHP'den aday gösterilmeyen Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, CHP'den aday oldu

  8'i büyükşehir olmak üzere 209 belediye başkan adayını daha tanıtan CHP, Ankara Polatlı'da MHP'den yeniden aday gösterilmeyen mevcut Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'yı Polatlı Belediye Başkan adayı olarak belirledi.

 • CHP, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 8 büyükşehir belediye başkan adayı daha belirledi
  27 Oca CHP, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 8 büyükşehir belediye başkan adayı daha belirledi

  CHP'nin Parti Meclisi (PM) toplantısında, 8 büyükşehir belediye başkan adayı ve 13 il belediye başkan adayı belirlendi. Adaylar arasında Antalya, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Muğla, Sakarya, Trabzon ve Van büyükşehirlerinin yanı sıra 13 ilin belediye başkan adayları da yer alıyor.

 • CHP'de 209 seçim çevresi adayları belli oldu
  27 Oca CHP'de 209 seçim çevresi adayları belli oldu

  Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) 8'i büyükşehir, 13'ü il belediye başkan adayı olmak üzere toplam 209 seçim çevresi adayları belli oldu. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin Genel Merkez binasında düzenlenen Parti Meclisi (PM) toplantısında adayları açıkladı.

Advertisement