Beyşehir Gölü Milli Parkı'nda gün batımında görsel şölen - Son Dakika

Beyşehir Gölü Milli Parkı'nda gün batımında görsel şölen

27.11.2020 17:41
Beyşehir Gölü Milli Parkı'nda gün batımında görsel şölen, System.String[]

Beyşehir Gölü Milli Parkı'ndaki gün batımı kareleri kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Beyşehir Gölü Milli Parkı'ndaki gün batımı kareleri kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Türkiye'nin en büyük milli parklarından Beyşehir Gölü Milli Parkı'nda gün batımı manzarası, fotoğraf tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Göl üzerindeki gün batımı, sonbaharda da güzel görüntülere sahne oldu.

Beyşehir'de yat limanında gün batımını izleyenler, gölün çevresindeki etkileyici manzaralara şahit oldu.

Belediye Başkanı Adil Bayındır, Beyşehir Gölü'nün, gurup vaktinin en güzel izlendiği yerlerden biri olduğunu belirterek, sonbahar mevsiminde de en etkileyici gün batımı sahnelerinin buradan izlendiğini vurguladı.

Bayındır, "Güneş, Beyşehir'de koşarak doğar, hüzünle batar. Yıllardır söylediğim gibi bu söz artık ilçemiz için değişmez bir gerçek oldu. Görmeyen herkesi gün batımında bu güzel manzarayı izlemeye davet ediyorum." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Beyşehir Gölü Milli Parkı'nda gün batımında görsel şölen - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Boyunluk takan Hande Erçel hayranlarını korkuttu Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı