Son Dakika Haberleri: Bigadiç'te Savcı ve Seçim Kurulu Müdürü Veda Etti

Bigadiç'te Savcı ve Seçim Kurulu Müdürü Veda Etti

2 yıl önce

Bigadiç'de belli bir süre görev yaptıktan sonra tayinleri çıkan savcı ve ilçe seçim kurulu müdürü için ilçede veda yemeği düzenlendi.

Bigadiç'te Savcı ve Seçim Kurulu Müdürü Veda Etti, System.String[]

Bigadiç'de belli bir süre görev yaptıktan sonra tayinleri çıkan savcı ve ilçe seçim kurulu müdürü için ilçede veda yemeği düzenlendi.


Yemeğe, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ve eşi Alime Avcu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmethan Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Cumhuriyet Savcısı Murat Türkoğlu, Bor İşletme Müdürü Bilal Ambar, Ziraat Odası Başkanı Kamber Salur, avukatlar, adliye çalışanları ve davetliler katıldı.


Avcu, burada yaptığı konuşmada, beraber güzel günler geçirildiğini belirterek, "Allah hepinizden razı olsun. Bigadiç'e emekleriniz çok oldu. Sizleri hep minnetle ve şükranla hatırlayacağız. Çok değerli savcımıza ve müdürümüze ömür boyu mutluluklar ve başarılar diliyorum" dedi.

Tayini çıkan Savcı Fettahoğlu ve İlçe Seçim Kurulu Müdürü Güngören de Avcu'ya teşekkür etti.

Haber Yayın Tarihi: 30.03.2018 03:04 Kaynak: AAYargıç, tecavüz mağduruna sordu: Size 150 bin dolar verse cezasının hafifletilmesini kabul eder misiniz?
Orhan Pamuk'un simitçiye "Merhaba poğaçacı" demesi sosyal medyada olay oldu Hadise'nin cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Binlerce beğeni aldı