Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Türkoğlu haberleri, Türkoğlu son dakika, son dakika Türkoğlu

Son Dakika Türkoğlu Haberleri

Son dakika Türkoğlu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son türkoğlu haberleri anında burada.


 • Dün Dün 14:31 Kahramanmaraş'ta Özel Gereksinimli Çocuklar İçin Etkinlik Düzenlendi

  Kahramanmaraş'ta Özel Gereksinimli Çocuklar İçin Etkinlik Düzenlendi Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde polis ekipleri tarafından özel gereksinimli çocuklarla çocuklar için etkinlik düzenlendi. Türkoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Gaziosmanpaşa Ortaokulu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, öğrencilere boyama kitapları ve kalemler hediye edildi.

 • 02.12.2023 02 Ara 23:12 Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı - Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:04 Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • 21.11.2023 21 Kas 23:09 Kraliçe Arılar Projesi'nde ilk hasat

  Kraliçe Arılar Projesi'nde ilk hasat Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, TÜMAD Madenciliğin bölgesel kalkınmaya destek olmak ve kadın girişimcileri iş hayatına kazandırmak için hayata geçirdiği 'Kraliçe Arılar Projesi'nde ilk bal hasadı gerçekleşti. Proje kapsamında bölge kadınlarının donanımlı birer üretici olması ve ekonomik değeri yüksek ürünlerin üretilebilmesi amaçlanıyor.

 • 21.11.2023 21 Kas 16:18 Çanakkale'de Kraliçe Arılar Projesi ile ilk bal hasadı gerçekleşti

  Çanakkale'de Kraliçe Arılar Projesi ile ilk bal hasadı gerçekleşti Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, TÜMAD Madenciliğin bölgesel kalkınmaya destek olmak ve kadın girişimcileri iş hayatına kazandırmak için hayata geçirdiği 'Kraliçe Arılar Projesi'nde ilk bal hasadı gerçekleşti. Proje kapsamında bölgenin eşsiz florasından üretilen meşe ve çam balı tanıtıldı. Ayrıca, TÜMAD'ın yapımına başladığı 104 çocuk kapasiteli kreş ve gündüz bakım evi de müjdelendi.

 • 20.11.2023 20 Kas 17:00 AK Parti İpekyolu İlçe Başkanlığı Bostaniçi Mahallesi'nde Temsilcilik Ofisi Açtı

  AK Parti İpekyolu İlçe Başkanlığı Bostaniçi Mahallesi'nde Temsilcilik Ofisi Açtı AK Parti İpekyolu İlçe Başkanlığı, Bostaniçi Mahallesi'nde temsilcilik ofisinin açılışını gerçekleştirdi. İlçe başkanlığı, yerel seçim çalışmaları kapsamında Bostaniçi Mahallesi'nde de ofisini kurdu. Açılış programında konuşan AK Parti İl Başkanı Emre Güray, mahalle temsilcilik ofislerini açmaya devam ettiklerini belirtti. İlçe Başkanı Yavuz Kuşan ise vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için ofis açma çabalarının devam edeceğini ifade etti. Programa birçok parti üyesi katıldı.

 • 09.11.2023 09 Kas 09:18 AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatında Yeni Yönetim Kurulu Belli Oldu

  AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatında Yeni Yönetim Kurulu Belli Oldu Bursa Yıldırım ilçesinde AK Parti'nin yerel seçimlere götürecek yeni yönetim kadrosu açıklandı. Yönetim kurulu listesinde İrfan Akkaya başkanlık yapacak ve diğer görevliler de belirlendi.

 • 02.11.2023 02 Kas 15:39 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 2024 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 2024 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 2024 yılı bütçesi üzerindeki görüşmeler devam ediyor.

 • 30.10.2023 30 Eki 13:52 Depremin merkez üssünde Cumhuriyet coşkusu devam ediyor

  Depremin merkez üssünde Cumhuriyet coşkusu devam ediyor Depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yıl dönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla konteyner kentte tören düzenlendi.

 • 25.10.2023 25 Eki 14:47 Türkoğlu Belediyesi'nden 2 bin öğrenciye eğitim desteği

  Türkoğlu Belediyesi'nden 2 bin öğrenciye eğitim desteği Kahramanmaraş'ta Türkoğlu Belediyesi tarafından ilçede eğitim gören 2 bin öğrenciye "Türkoğlu Akademi" kartı dağıtıldı.

 • 25.10.2023 25 Eki 12:35 Türkoğlu'da Çocuklara Uygulamalı Trafik Eğitimi Verildi

  Türkoğlu'da Çocuklara Uygulamalı Trafik Eğitimi Verildi Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde, Ceceli İlk ve Ortaokulu'nda düzenlenen etkinlikte çocuklara trafik eğitimi verildi. Jandarma trafik ekipleri tarafından öğrencilere trafik kuralları anlatıldı ve uygulamalı olarak trafikte dikkat edilmesi gereken hususlar aktarıldı. Etkinlik sonunda öğrencilere hediyeler verildi.

 • 23.10.2023 23 Eki 14:35 Kahramanmaraş'ta Roma dönemine ait 112 sikke ve 7 obje ele geçirildi

  Kahramanmaraş'ta Roma dönemine ait 112 sikke ve 7 obje ele geçirildi Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda, R.A. ve N.A. isimli şüphelilerin aracında Roma dönemine ait olduğu değerlendirilen 112 sikke ve 7 obje bulundu. Şüpheliler gözaltına alındı.

 • 21.10.2023 21 Eki 13:16 Akdeniz Belediyesi, Çocuklar İçin Kış Spor Okulları Açıyor

  Akdeniz Belediyesi, Çocuklar İçin Kış Spor Okulları Açıyor Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, 6-11 yaş aralığındaki çocuklar için futbol, basketbol ve kort tenisi kursları düzenleyecek. Ücretsiz olarak verilecek olan kurslara kayıtlar başladı ve son başvuru tarihi 31 Ekim 2023 olarak belirlendi. Kış dönemi spor okulu kursları 30 Ekim 2023'te başlayacak ve 24 Ocak 2024'te sona erecek.

 • 17.10.2023 17 Eki 16:09 Engelli Gençler Temsili Askerlik Uygulamasıyla Bir Günlüğüne Asker Oldu

  Engelli Gençler Temsili Askerlik Uygulamasıyla Bir Günlüğüne Asker Oldu Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde engelli 4 genç, temsili askerlik uygulaması kapsamında düzenlenen törenle bir günlüğüne asker oldu. Gençlere eğitim verildi ve yemin ettiler.

 • 10.10.2023 10 Eki 00:32 Kahramanmaraş'ta 'Hak Sahipliği' İtiraz Süreci Açıklandı

  Kahramanmaraş'ta 'Hak Sahipliği' İtiraz Süreci Açıklandı Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler sonrası yapılan 'Hak Sahipliği' başvuru sonuçları açıklandı. Başvurusu reddedilen vatandaşların ise 15 gün içerisinde itiraz hakkının olduğu duyuruldu.

 • 09.10.2023 09 Eki 17:28 CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı: 'Çöpe Atılması Kabul Edilemez'

  CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı: 'Çöpe Atılması Kabul Edilemez' CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Çetin Uç, Tanju Özcan'ın İl Başkanlığı binasında asılı olan fotoğrafının çöpe atılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Uç, çöpe atılan fotoğrafta Tanju Özcan'ın fotoğrafının yanında partinin logosunun yer aldığını belirterek, bu hareketin bir disiplin suçu olduğunu ve kesinlikle kabul edilemez olduğunu vurguladı. İl Başkanı Ersan Türkoğlu'nun gerekli yaptırımı yapacağını söyledi.

 • 09.10.2023 09 Eki 16:22 Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın fotoğrafı çöpe atıldı

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın fotoğrafı çöpe atıldı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın partiye geri dönüş kapılarının kapanmasının ardından CHP Bolu İl Başkanlığı'ndaki fotoğrafı duvardan indirilerek, çöpe atıldı. Özcan, partiden kesin çıkarma cezası alarak ihraç edilmişti.

 • 07.10.2023 07 Eki 19:45 BBP Alaplı İlçe Başkanlığına Muhammet Karaca Seçildi

  BBP Alaplı İlçe Başkanlığına Muhammet Karaca Seçildi Alaplı Belediyesi Kültür Salonu'nda gerçekleştirilen olağan genel kurulda, BBP Alaplı İlçe Başkanlığına Muhammet Karaca seçildi. Seçimlere tek listeyle gidilen kongrede, yönetim kurulunda da çeşitli isimler yer aldı. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve siyasi parti temsilcileri de kongreye katıldı.

 • 30.09.2023 30 Eyl 11:17 İYİ Parti Milletvekili Selçuk Türkoğlu, 10 yıl önceki videoyu paylaşınca tartışma çıktı

  İYİ Parti Milletvekili Selçuk Türkoğlu, 10 yıl önceki videoyu paylaşınca tartışma çıktı İYİ Parti Bursa Milletvekili Selçuk Türkoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a hesap sormak için 10 yıl önceki bir videoyu sosyal medyada paylaştı. Ancak gerçek ortaya çıkınca Türkoğlu, videoları ve paylaşımını silmek zorunda kaldı. Aktaş ve AK Parti Bursa İl Başkanı Gürkan da Türkoğlu'na cevap verdi. Türkoğlu, sonrasında yaptığı videolu paylaşımı da kaldırdı.

 • 10.09.2023 10 Eyl 11:54 Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu Bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması'nda Bilecik Belediyesi ve Bilecik Kent Konseyi işbirliğiyle hazırlanan proje ödül aldı. Yarışmada toplamda 79 proje jüri tarafından incelendi ve Bilecik Belediyesi Sağlıklı Çevre kategorisinde ödüle layık görüldü.

 • 10.09.2023 10 Eyl 00:30 Kahramanmaraş'ta TCDD'ye ait kablo çalan hırsızlar suçüstü yakalandı

  Kahramanmaraş'ta TCDD'ye ait kablo çalan hırsızlar suçüstü yakalandı Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Türkiye Cumhuriyet Devlet Demiryolları'ndan (TCDD) kablo çalan hırsızları suçüstü yakaladı. Olayda yakalanan 7 şüpheli tutuklandı.

 • 04.09.2023 04 Eyl 12:19 Akşener: "Bu seçimde kendimizin kaç kilo ettiğini göreceğiz"

  Akşener: 'Bu seçimde kendimizin kaç kilo ettiğini göreceğiz' Akşener: "Bu seçimde kendimizin kaç kilo ettiğini göreceğiz" Bursa'ya düğün için gelen Akşener, İYİ Parti İl Başkanlığında konuştu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bu seçimlere her bir yerde tek başınıza girecek gibi hazırlanacağız.

 • 04.09.2023 04 Eyl 11:21 AKŞENER ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERE TEK BAŞIMIZA GİRECEĞİZ, KAÇ KİLO EDİYORUZ GÖRECEĞİZ

  AKŞENER ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERE TEK BAŞIMIZA GİRECEĞİZ, KAÇ KİLO EDİYORUZ GÖRECEĞİZ İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bu seçimlere her bir yerde tek başınıza girecek gibi hazırlanacağız bu netlikte söylüyorum.

 • 04.09.2023 04 Eyl 10:17 Akşener: "Bu seçimde kendimizin kaç kilo ettiğini göreceğiz"

  Akşener: 'Bu seçimde kendimizin kaç kilo ettiğini göreceğiz' İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bu seçimlere her bir yerde tek başınıza girecek gibi hazırlanacağız. Biz hür ve müstakil bir siyasi parti olarak bu seçimde kendimizin kaç kilo ettiğini paylaşacağız, tarttıracağız, göreceğiz.

 • 03.09.2023 03 Eyl 21:08 Akşener: Önümüzdeki seçimlere tek başımıza gireceğiz, kaç kilo ediyoruz göreceğiz

  Akşener: Önümüzdeki seçimlere tek başımıza gireceğiz, kaç kilo ediyoruz göreceğiz İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bu seçimlere her bir yerde tek başınıza girecek gibi hazırlanacağız bu netlikte söylüyorum.

 • 03.09.2023 03 Eyl 20:10 İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: 'İYİ Partililer çalışmadı' sözleri kuyruklu bir yalandır, saygısızlık edeni fena çarparım

  İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: 'İYİ Partililer çalışmadı' sözleri kuyruklu bir yalandır, saygısızlık edeni fena çarparım Millet İttifakı'nın genel seçimlerde aldığı yenilginin sorumluluğunun sadece kendilerinde olmadığını söyleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ''Asla kabul etmediğim bir şey var. 'İYİ Partililer çalışmadı' koskocaman kuyruklu bir yalandır. Partililerime, arkadaşlarıma saygısızlık edeni fena çarparım. Hem de nasıl çarparım biliyor musunuz? Yüzlerini yere yapıştırırım yere.'' ifadelerini kullandı.

 • 25.08.2023 25 Ağu 15:57 Darende'de Geleneksel Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivali Başladı

  Darende'de Geleneksel Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivali Başladı Malatya'nın Darende ilçesinde düzenlenen Geleneksel Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivali, kortej yürüyüşüyle başladı. Festival kapsamında toplu açılış, temel atma ve sünnet töreni düzenlendi. İlçe protokolü ve vatandaşlar, Mehter Takımı eşliğinde Hacı Hasan Akyol Çarşı Meydanı'na kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirdi. Festivalde ayrıca Ahmet-Gülbahar Çokyaşar Mahalle Konağı'nın açılışı yapıldı ve 75 çocuğun sünnet şöleni düzenlendi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 12:34 Akdeniz Belediyesinin yaz spor okulları devam ediyor

  Akdeniz Belediyesinin yaz spor okulları devam ediyor Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediyesinin her yıl ücretsiz düzenlediği yaz futbol okulu, geleceğin yıldız sporcularını keşfetmeye ve yetiştirmeye devam ediyor.

 • 21.08.2023 21 Ağu 12:03 Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yalçın Ata'yı ziyaret etti

  Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yalçın Ata'yı ziyaret etti Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, beraberinde Bergama ve Dikili oda başkanları ve AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel ile birlikte, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (IESOB) Başkanı Yalçın Ata'ya tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette, esnafın durumları ve ihtiyaçları değerlendirildi. Koştu, esnafın ülkenin vicdanını temsil ettiğini belirterek, Bergama Belediyesi olarak esnafın yanında olacaklarını ifade etti. Yalçın Ata ise Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu'ya teşekkürlerini iletti ve birlikte çalışmaya hazır olduklarını belirtti.

 • 19.08.2023 19 Ağu 10:33 Kadınlar, Çatışma Çözümü ve Barış Toplantısında Bir Araya Geldi

  Kadınlar, Çatışma Çözümü ve Barış Toplantısında Bir Araya Geldi Kadın Adayları Destekleme Derneği (Ka.Der) tarafından düzenlenen 'Çatışma Çözümü ve Barış' toplantısında yerel yönetimlerde görev yapan kadınlar bir araya geldi. Toplantıda, kadınların siyaset yaparken karşılaştıkları sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı. Prof. Dr. Nur Bekata Mardin'in sunumunda 'Nasıl Dinlemeli?', 'Şiddetsiz İletişim', 'Öfke Yönetimi', 'Çatışma Durumuna Bakış' ve 'Çatışmanın Kökenleri' konuları ele alındı. Katılımcılar, iletişim yöntemleri üzerine detaylı bir inceleme yaparak etkili iletişim tekniklerini öğrendi. Toplantının sonunda, katılımcılar Ka.Der'in kadınların güçlenmesi ve toplumsal sorunların çözümüne yönelik çalışmalarını desteklediklerini belirtti.

 • 09.08.2023 09 Ağu 21:14 Acılı aile ölüm kavşağı için tedbir alınmasını istedi

  Acılı aile ölüm kavşağı için tedbir alınmasını istedi Sivas'ın Şarkışla ilçesinde ölüm kavşağı olarak anılan kavşakta yaşanan trafik kazasında oğlunu kaybeden baba, yetkililere seslenerek kavşak için tedbir alınması gerektiğini söyledi. Şarkışla ilçesinde bulunan ve sık sık yaşanan ölümlü ve yaralanmalı trafik kazaları nedeniyle ölüm kavşağı olarak adlandırılan Dört yol kavşağı ilçe sakinlerini adeta canından bezdirdi. Baba, yetkililere seslenerek ölüm kavşağına çözüm bulunmasını istedi. Dayı ise dört yol kavşağının ölüm kavşağı olduğunu belirterek, yetkililerin bu durumu göz ardı etmemesini ve çözüm bulmasını istedi.

 • 09.08.2023 09 Ağu 20:08 Ölüm kavşağına çözüm bulunması isteniyor

  Ölüm kavşağına çözüm bulunması isteniyor Sivas'ın Şarkışla ilçesinde bulunan ve sık sık yaşanan ölümlü ve yaralanmalı trafik kazaları nedeniyle ölüm kavşağı olarak adlandırılan Dört yol kavşağı ilçe sakinlerini adeta canından bezdirdi. Bir baba, oğlunu kaybettikten sonra yetkililere seslenerek kavşak için tedbir alınmasını istedi. Baba, çözüm bulunmazsa Sivas-Kayseri karayolunu kapatacaklarını belirtti. Dayı ise kavşağın ölüm kavşağı olduğunu ve yetkililerin bu durumu göz ardı ettiğini söyledi.

 • 06.08.2023 06 Ağu 10:33 Baba Mesleği Olan Nalbantlığı Yaşatmaya Çalışıyor

  Baba Mesleği Olan Nalbantlığı Yaşatmaya Çalışıyor Kahramanmaraş'ta yaşayan Ökkeş Kamalak, babasının vefatından sonra nalbantlık mesleğini devralarak, ilçe ve köylerdeki atların nal ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Kamalak, herkesin elinde bir zanaat olması gerektiğini belirterek, yeni neslin bu mesleklere ilgi göstermediğini söyledi.

 • 06.08.2023 06 Ağu 10:27 Kahramanmaraş'ta Nalbant Ustası 20 Yıldır Baba Mesleğini Sürdürüyor

  Kahramanmaraş'ta Nalbant Ustası 20 Yıldır Baba Mesleğini Sürdürüyor Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde yaşayan Ökkeş Kamalak, babasının vefatından sonra nalbantlık işini devralarak, ilçe ve köylerdeki atların nal ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Kamalak, bu işi yapan tek kişi olduğunu belirterek, yeni neslin bu zanaati tercih etmediğini söyledi.

 • 31.07.2023 31 Tem 22:23 Afyonkarahisar'da şehit olan Jandarma Astsubay Tatlı memleketine gönderildi

  Afyonkarahisar'da şehit olan Jandarma Astsubay Tatlı memleketine gönderildi Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde meydana gelen tır kazasında güvenlik için yola duba koyarken arkadan gelen kamyonetin çarpması sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Tatlı'nın cenazesi Konya'dan uçakla memleketi Kahramanmaraş'a gönderildi. Tatlı'nın cenazesi askerlerin omuzlarında uçağa taşınırken, eşi Gamze Tatlı ve yakınları gözyaşlarına hakim olamadı. Tatlı'nın cenazesi memleketi Kahramanmaraş'a uğurlandı.

 • 31.07.2023 31 Tem 14:31 Afyonkarahisar'da Tır Kazasında Şehit Olan Jandarma Astsubayın Cenazesi Memleketine Gönderildi

  Afyonkarahisar'da Tır Kazasında Şehit Olan Jandarma Astsubayın Cenazesi Memleketine Gönderildi Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde meydana gelen tır kazasında güvenlik için yola duba koyarken arkadan gelen kamyonetin çarpması sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Tatlı'nın cenazesi Konya'dan uçakla memleketi Kahramanmaraş'a gönderildi. Törene, Konya Vali Vekili Hacı İbrahim Türkoğlu, İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Şakir Uslu, Hava Savunma Tugay Komutanı Tuğgeneral Yusuf Diker, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ile askeri ve mülki erkan katıldı.

 • 17.07.2023 17 Tem 16:59 Depremzedelere Yerinde Dönüşüm Projesi ile Bilgilendirme Yapılıyor

  Depremzedelere Yerinde Dönüşüm Projesi ile Bilgilendirme Yapılıyor Kahramanmaraş, Adıyaman ve Şanlıurfa'da depremzedeler, Yerinde Dönüşüm Projesi kapsamında bilgilendirme faaliyetlerine katılarak detaylı bilgi alabiliyor. Her ofiste alanında uzman personel görev alırken, depremzedeler e-Devlet üzerinden başvuru yapabilir ve ALO 181'den bilgi alabilirler.

 • 17.07.2023 17 Tem 12:07 Kahramanmaraş'ta konteyner kentte kalan çocuklara eğlenceli etkinlikler düzenlendi

  Kahramanmaraş'ta konteyner kentte kalan çocuklara eğlenceli etkinlikler düzenlendi Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde bulunan konteyner kentte yaşayan çocuklar, 'Geleceğim emin ellerde' projesi kapsamında düzenlenen etkinliklerle keyifli bir gün geçirdi. İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen projede, yaklaşık 500 çocuğa çeşitli hediyeler verildi. Programda ayrıca İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü köpeği 'Alfi' eğitmenleri eşliğinde çocuklara gösteri sundu. Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) ekipleri de konteyner kentte yaşayan annelere 'Uyuma Projesi' hakkında bilgilendirme yaparak farkındalık oluşturdu.

 • 15.07.2023 15 Tem 23:24 Taşova'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı Gerçekleştirildi

  Taşova'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı Gerçekleştirildi Taşova Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı, ilçe meydanında gerçekleştirildi. Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Taşova Kaymakamı Ahmet Gökcecik, yaptığı konuşmada 15 Temmuz'u unutmamaya yemin ettiklerini belirterek, şehitlerimizin bayrağımızın göklerde dalgalanmasını sağladığını vurguladı. Program, mehteran takımı gösterisi, İsa Çolaker'in konferansı ve Orhan Türkoğlu konseri ile sona erdi.

 • 13.07.2023 13 Tem 19:01 Kahramanmaraş'ta deprem sonrası imar çalışmaları sürüyor

  Kahramanmaraş'ta deprem sonrası imar çalışmaları sürüyor Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 6 Şubat depremlerinin merkezi olan kentte imar çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Güngör, afetten etkilenen illerin yeniden imar ve inşası için yapılan çalışmalara değinerek, ilçe belediye başkanlarıyla bir değerlendirme toplantısı yaptıklarını ifade etti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve ilçe belediyeleriyle alınan ortak karara göre, hasarsız ve az hasarlı inşaatların devamına izin verildiğini söyleyen Güngör, mikrobölgeleme çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde rapor hazırlanacağını belirtti. Ayrıca, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın yerinde dönüşümle ilgili çalışmalar yürüttüğünü ve bu konuda destek vereceğini ifade etti.

 • 07.07.2023 07 Tem 14:31 Bakan Özhaseki, Yerinde Dönüşüm Projesi'nin tanıtım toplantısında konuştu Açıklaması

  Bakan Özhaseki, Yerinde Dönüşüm Projesi'nin tanıtım toplantısında konuştu Açıklaması Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yerinde Dönüşüm Projesi" kapsamında deprem bölgesinde kendi yapısını yerinde inşa edecek afetzedelere, konutlar için 500 bin lira, iş yerleri için 250 bin lira hibe verileceğini bildirdi.

 • 04.07.2023 04 Tem 11:52 27 öğrenciye cinsel istismar davasında öğretmen 636 yıl, okul yöneticileri 10'ar ay hapis cezasına çarptırıldı

  27 öğrenciye cinsel istismar davasında öğretmen 636 yıl, okul yöneticileri 10'ar ay hapis cezasına çarptırıldı Antalya'da bir öğretmenin ilkokuldaki 27 öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle 636 yıl hapis cezası aldığı davada, okul yöneticilerine 'kamu görevlisinin suçu bildirmemesi' suçundan 10'ar ay hapis cezası verildi.

 • 02.07.2023 02 Tem 18:58 İyi Parti İlçe Başkanı Müfit Besler hayatını kaybetti

  İyi Parti İlçe Başkanı Müfit Besler hayatını kaybetti MHP eski İnegöl ilçe başkanı, İYİ Parti İnegöl kurucu ilçe başkanı Müfit Besler, tedavi gördüğü İnegöl Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Besler, İshakpaşa Camisinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenaze törenine İYİ Parti Bursa Milletvekilleri Hasan Toktaş ve Selçuk Türkoğlu, Belediye Başkanı Alper Taban, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, siyasi parti yöneticileri ile kalabalık cemaat katıldı.

 • 20.06.2023 20 Haz 10:52 Yenimahalle Belediyesi ve TEV arasında kız öğrenci yurdu yapımı protokolü imzalandı

  Yenimahalle Belediyesi ve TEV arasında kız öğrenci yurdu yapımı protokolü imzalandı Yenimahalle Belediyesi ve Türk Eğitim Vakfı (TEV) arasında Yenimahalle ilçe sınırları içerisinde kız öğrenci yurdu yapımı konusunda protokol imzalandı. Ankara'ya okumaya gelen ve barınma konusunda sıkıntı çeken öğrencilerin faydalanacağı kız öğrenci yurdu yapım işi protokolü imzalandı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, TEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şükrü Tekbaş ve diğer yetkililerin katılımıyla gerçekleşen imza töreninde, eğitim için yapılan yatırımların önemi vurgulandı.

 • 12.06.2023 12 Haz 19:16 Fatih Erbakan: Yerel seçimler için seferberlik ilan ediyoruz

  Fatih Erbakan: Yerel seçimler için seferberlik ilan ediyoruz Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, yerel seçimler için seferberlik ilan ettiklerini belirterek, gösterdikleri başarıyı daha da ileriye taşımak için canla başla gayret edeceklerini söyledi. Erbakan, Kartal'da bulunan Siirt Şirvan İlçesi Cevizli Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti ve esnafı da ziyaret ederek, Pendikspor'u tebrik etti.

 • 07.06.2023 07 Haz 14:01 Sivas TSO, İstanbul'daki yatırımcılarla görüşmelerine devam ediyor

  Sivas TSO, İstanbul'daki yatırımcılarla görüşmelerine devam ediyor Sivas Ticaret ve Sanayi Odası, 'Sanayi Şehri Sivas' projesi kapsamında İstanbul'daki yatırımcılarla birebir görüşmeler gerçekleştiriyor. Sivas TSO Başkanı Zeki Özdemir öncülüğünde gerçekleştirilen görüşmelerde, Sivas'taki organize sanayi bölgelerinin imkanları anlatılıyor ve yeni yatırımlar için çalışmalar yapılıyor.

 • 02.06.2023 02 Haz 14:27 Depremzedelerin çizdiği resimler sergilendi

  Depremzedelerin çizdiği resimler sergilendi Asrın felaketi olarak nitelendirilen 6 Şubat depremlerinden etkilenen Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde, çadır ve konteyner kentlerde öğrencilerin yaptıkları resimler sergilendi. Kısıtlı imkanlarla yaklaşık 2 ayda yapılan ve Yıldızkent Şehit Şeref Ortaokulu koridorlarında sergilenen resimler açık artırmayla satışa sunuldu.

 • 30.05.2023 30 May 17:38 Gönüllü öğretmenler, depremzede öğrencilere moral oldu

  Gönüllü öğretmenler, depremzede öğrencilere moral oldu Gaziantep'in Nizip ilçesinde gönüllü öğretmenler, gerçekleştirdikleri 2 ayrı proje ile depremzede öğrencilere moral oldu. Projeler çerçevesinde, İslahiye Şehit Ökkeş Kaya İlkokulu, Nurdağı İncirli İlkokulu, Türkoğlu Akçalı Şehit Piyade Üst Çavuş Ahmet Türdü İlkokulu ve Adıyaman Şehit Rıza Fırat İlkokulu ziyaret edildi. Proje ekibindeki gönüllü öğretmenler tarafından depremzede öğrencilere kırtasiye malzemeleri ve oyuncak hediye edildi.

 • 28.05.2023 28 May 15:24 Bursa'da sandık görevlilerine Atatürk ve Türk Bayrağı rozeti takma yasağı! İYİ Parti ve CHP itiraz etti

  Bursa'da sandık görevlilerine Atatürk ve Türk Bayrağı rozeti takma yasağı! İYİ Parti ve CHP itiraz etti Bursa Mudanya İlçe Seçim Kurulu, AK Parti Bursa İl Seçim İşleri Başkanlığı'nın başvurusu üzerine sandık görevlileri ve müşahitlerin Atatürk ve Türk Bayrağı rozeti takmalarını yasakladı. Yıldırım İlçe Seçim Kurulu, rozetlerin bir siyasi partiyi temsil etmediği gerekçesiyle başvuruyu reddetti. Karara tepki gösteren İYİ Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, "Bu rozetin neresinden rahatsız oldunuz?" dedi.

 • 28.05.2023 28 May 15:00 Kılıçdaroğlu ve Erdoğan'ın Kahramanmaraş'taki oy oranları

  Kılıçdaroğlu ve Erdoğan'ın Kahramanmaraş'taki oy oranları Kemal Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş'da kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş'da kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Kahramanmaraş oy oranlarını Kahramanmaraş geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik.

Advertisement