Bild: Arsene Wenger teknik adamlığa dönüp Türkiye'de takım çalıştırmayı düşünmüyor - Son Dakika

Bild: Arsene Wenger teknik adamlığa dönüp Türkiye'de takım çalıştırmayı düşünmüyor

28.02.2021 11:19

Fenerbahçe'de Erol Bulut'un tartışılan performansının ardından teknik direktör adayları arasında ismi geçen Arsene Wenger'in, teknik adamlığa dönüp bu görevi üstlenmeyi düşünmediği belirtildi. Haberde ayrıca ünlü çalıştırıcının Mesut Özil ile en iyi döneminde Arsenal'de birlikte çalıştığına dikkat çekildi.

Ünlü teknik adam Arsene Wenger'in Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları arasında anılması, Almanya'da yankı uyandırdı. Bild gazetesi, Fransız çalıştırıcı ile ilgili Türkiye'de ortaya atılan iddiaları mercek altına alan bir habere imza attı.

"FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞINDA"

Alman Bild'in internet sitesinde "Fenerbahce teknik direktör arayışında" üst başlığıyla verilen haberde "Özil'in kulübüyle şimdi de Wenger'in ismi geçiyor" başlığı kullanıldı. Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut'un sarı-lacivertli ekipteki günlerinin sayılı olduğuna yönelik Türk basınında haberler çıktığı hatırlatması yapıldı.

Bild: Arsene Wenger teknik adamlığa dönüp Türkiye'de takım çalıştırmayı düşünmüyor

ALİ KOÇ İLE WENGER İYİ DOST

Trabzonspor maçının kaybedilmesi durumunda, takımın şampiyonluğunun tehlikeye gireceği vurgulandı. Christoph Daum, Okan Buruk gibi hoca adayı olarak anılan isimlere Wenger'in de eklendiği belirtildi. Ünlü hocanın kulüp başkanı Ali Koç ile iyi dost olduğu, Mesut Özil ile en iyi döneminde Arsenal'de birlikte çalıştığına dikkat çekildi.

"TÜRKİYE'DE TAKIM ÇALIŞTIRMAYI DÜŞÜNMÜYOR"

Tüm bu detayların sıralandığı haberini Bild gazetesi, kendisinin konuyla ilgili bilgisini paylaşarak sonlandırdı ve "Arsene Wenger teknik adamlığa dönüp Türkiye'de takım çalıştırmayı düşünmüyor" ifadelerine yer verdi.

Bild: Arsene Wenger teknik adamlığa dönüp Türkiye'de takım çalıştırmayı düşünmüyor

Son Dakika Spor Bild: Arsene Wenger teknik adamlığa dönüp Türkiye'de takım çalıştırmayı düşünmüyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı "Bahar gelsin" diyen Hazar Ergüçlü, art arda sütyensiz pozlarını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı