Bilgievi öğrencilerinden farkındalık ziyareti - Son Dakika

Bilgievi öğrencilerinden farkındalık ziyareti

06.12.2019 09:44
Bilgievi öğrencilerinden farkındalık ziyareti, System.String[]

Bilgievleri öğrencileri Kocaeli'de bulunan ilk ve ortaokulları gezerek farkındalık oluşturdu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik eğitim faaliyetleri sunan Bilgievleri, Kocaeli'de bulunan ilk ve ortaokullarını ziyaret etti. Ziyaretlerde özel bireylerin başarılarını anlatan Bilgievi öğrencileri, çocuklara engellilerin de istendiği zaman her şeyi başarabileceğini ortaya koydu. Farkındalık etkinliğinde öğrencilerin heyecanı ve meraklı bakışları görülmeye değerdi.

ÖZEL BİREYLERİN BAŞARILARI ANLATILDI

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde bulunan bazı okulları ziyaret eden Bilgievi öğrencileri, ulusal ve uluslararası alanda başarılar sağlamış özel bireylerin hayatından kesitler sunarak farkındalık oluşturdu. Özelikle zor şartlarından üstesinden gelen özel bireyleri anlatan minikler, diğer öğrenciler tarafından dikkatle dinlenildi.

BROŞÜRLER DAĞITILDI

"Engeller engel midir?" sloganıyla başlatılan farkındalık projesi çerçevesinde herhangi bir alanda başarı sağlamış özel bireylerin hayatlarının anlatıldığı broşürler de öğrencilere dağıtıldı.

ENGELLER KARŞISINDA KARAMSARLIĞA KAPILMADILAR

Bilgievi öğrencileri bu projeyle hayatta engeller karşısında bireylerin karamsarlığa kapılmaması gerektiğini vurgulamayı amaçladı. önceden hazırlanan sunumlarla engeline rağmen hayat sevgisini, tutkusunu, azmini yitirmemiş ve çeşitli alanlarda başarı sağlamış özel bireylerin her şeye rağmen karamsarlığa kapılmadıkları anlatıldı.

Bilgievi öğrencilerinden farkındalık ziyareti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Bilgievi öğrencilerinden farkındalık ziyareti - Son Dakika


Son Dakika

Bilal Göregen'in söylediği şarkı, Portekiz Ligi'nde stat hoparlöründen çalındı Koronavirüs aşısının mucitlerinden Trump'ın "seçim" iddiasına yanıt: Siyasetle ilgilenmiyoruz Bakan Koca, merak edilen konuya açıklık getirdi: Koronavirüs aşısı yaptırmak zorunlu olmayacak 10 maç sonra sahalara dönen Çağlar Söyüncü yeniden sakatlandı Koronavirüs tedavisi gören Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı ABD'de senato savunma bütçesine onay verdi, Türkiye'ye yaptırımın önü açıldı Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katil zanlısı hastanede öldü