Bilsam Kültür Kuşağı Konferansları - Son Dakika

Bilsam Kültür Kuşağı Konferansları

02.01.2012 16:00
Bilsam Kültür Kuşağı Konferansları, System.String[]

Selçuk Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof.Dr.Mustafa Aydın, Malatya'da konferans verdi.

Selçuk Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Aydın, Malatya'da konferans verdi.

Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi'nden (BİLSAM) yapılan açıklamaya göre, Kültür Kuşağı Konferanslar Dizisinin bu haftaki konuğu Prof. Dr. Mustafa Aydın oldu.

Prof. Dr. Aydın, İl Genel Meclisi Salonunda, "Gelenekten Modernizme Din Algısı Sekülerizm-Kutsamacılık" konulu konferans verdi.

Konferansa, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Malatya Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut ve çok sayıda davetli dinleyici olarak katıldı.

- MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bilsam Kültür Kuşağı Konferansları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Turizm sektöründen istifa edip Manisa'ya yerleşen girişimci hem kendi hem de köylünün hayatını değiştirdi İlçenin girişindeki nüfus kısmı boş tabelayı görenler şaşkınlığını gizleyemiyor Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'İstanbul' uyarısı: Çok acil kademeli mesaiye geçilmeli