Bir Kadın.. Bir Zorba.. 2 Ölüm - Son Dakika

Bir Kadın.. Bir Zorba.. 2 Ölüm

14.02.2012 19:57
Bir Kadın.. Bir Zorba.. 2 Ölüm

Evli ve 2 çocuklu kadın kendine musallat olan adam yüzünden semtini değiştirdi ama ölümden kurtulamadı.

Evli ve 2 çocuklu kadın kendine musallat olan adam yüzünden semtini değiştirdi ama ölümden kurtulamadı. Aşkını bahane eden zorba, kocanın işte olduğu sırada ev basıp 27 yaşındaki Kıyafet Demir'i öldürdü. Sonra aynı silahla intihar etti.

Korkunç olay, Arnavutköy'de meydana geldi. İddiaya göre, Emre Adıyaman (28) evli olan akrabası Kıyafet Demir(27)'i aşk bahanesiyle rahatsız etmeye başladı. Demir ailesi zorbanın tacizinden kurtulmak için semt değiştirdi Arnavutköy'e taşındı. Ancak Emre Adıyaman zorbalığı bırakmadı ailenin adresini tespit etti. Kıyafet Demir'in kocasının işte olduğunu öğrenen Adıyaman, bu sabah saatlerinde yanına silah alarak Demir'in yeni evine geldi. Demir'in ziline basarak içeri giren Adıyamanlı, genç kadının biri 5, diğeri 7 yaşındaki çocuklarını evden çıkararak kapıyı kapattı. Bir süre genç kadınla tartışan Adıyaman, yanında getirdiği silahı genç kadının başına dayayarak tetiği çekti. Tek kurşunla kanlar içinde yere yığılan Kıyafet olay yerinde hayatını kaybetti. Adıyaman aynı odada kendi başına da bir kurşun sıkarak intihar etti.

Adıyaman 'ın bekar ve su tesisatçısı olduğu öğrenildi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Rus milletvekilinin çağrısıyla toplanan 23 tır yardım Adıyaman'a getirildi Rus milletvekilinin çağrısıyla toplanan 23 tır yardım Adıyaman'a getirildi İzmit Belediyesi Ekipleri, Selin Vurduğu Adıyaman'da Çalışıyor İzmit Belediyesi Ekipleri, Selin Vurduğu Adıyaman'da Çalışıyor Katar'dan gönderilen konteynerler, Adıyamanlı depremzedeler için kuruluyor Katar'dan gönderilen konteynerler, Adıyamanlı depremzedeler için kuruluyor

Son Dakika Güncel Bir Kadın.. Bir Zorba.. 2 Ölüm - Son Dakika


Advertisement