Son Dakika Haberleri: Bir Zamanlar Çukurova, Diziseverleri Ekrana Kitledi!

Bir Zamanlar Çukurova, Diziseverleri Ekrana Kitledi!

28 gün önce

Bir Zamanlar Çukurova son bölümüyle diziseverleri ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizinin müdavimleri sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla 26. bölümde neler olacağını merakla beklediklerini ifade ettiler.

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukur Ova dizisi 25. bölümüyle dizi severleri ekrana kitledi.

25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizinin son bölümünde; Demir Yaman, Yılmaz için kurduğu kapana kendi kısılır. Yılmaz'ı hayatından ebediyen silmek için elinden geleni ardına koymayan Demir'in kurduğu tuzağa Züleyha ve Müjgan düşüyor. Züleyha, Müjgan'a artık Yılmaz'a karşı bir şey hissetmediğini söyler ancak kalbi başka türlü hissetmektedir. Yılmaz ile mazisinden Müjgan'a bahseder. Hünkar ve Fekeli neler olduğunu anlamak için masaya oturuyorlar. Fakat bilmedikleri bir şey var yalnız değiller. Züleyha ile Müjgan hastahaneye kaldırılırken Yılmaz endişe içinde ambulansa bakakaldı.

26. BÖLÜM FRAGMANI MERAKLA BEKLENİYOR

Heyecanın dorukta olduğu 25. bölümü izleyen diziseverler sosyal medya hesaplarından yaptıkları diziyle ilgili paylaşımlarıyla 26. bölümü merakla beklediklerini ifade etti.

Haber Yayın Tarihi : 22.03.2019 12:07 

YORUMLAR


MHP'li Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Devraldığı Borç Durumunu Gösteren Afişi Belediye Binasına Astırdı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Havalimanında Karşıladı İmamoğlu'nun İlk İmzası Tepkilere Neden Oldu: Hapis Cezasını Gerektiren Bir Suç İşlemiştir