Bisikletten düşen kişiye otobüs sürücüsü yardım etti - Son Dakika

Bisikletten düşen kişiye otobüs sürücüsü yardım etti

28.08.2019 16:20
Bisikletten düşen kişiye otobüs sürücüsü yardım etti, System.String[]

Denizli'de belediye otobüsü sürücüsünün kaza geçiren bisikletliye yardımı otobüsün güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Denizli'de belediye otobüsü sürücüsünün kaza geçiren bisikletliye yardımı otobüsün güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, 130 numaralı Teleferik-Çınar- Servergazi Hastanesi hattında çalışan Ahmet Ertuğrul, kullandığı belediye otobüsüyle hareket halindeyken yolda bir bisiklet sürücüsünün yere düştüğü fark etti.

Otobüsü kenara çeken Ertuğrul, bisiklet gidonuna ayağı sıkışan kişiye ilk yardımda bulunup durumu sağlık ekiplerine haber verdi.

Ertuğrul daha sonra seferine devam etti.

Otobüs sürücüsünün yardım anları güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Görüntülerde, caddede seyir halindeki otobüsün önünde bir bisikletlinin düşmesi ve otobüs sürücüsünün yaralıya müdahalesi yer alıyor.

Ertuğrul gazetecilere yaptığı açıklamada, vatandaşlık görevini yerine getirdiğini anlatarak, "Vatandaşın sağlığını düşünerek otobüsü kenara çekip ilk yardımda bulundum ve daha sonra sağlık ekiplerine haber verdim." dedi.

Bisikletten düşen kişiye otobüs sürücüsü yardım etti

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bisikletten düşen kişiye otobüs sürücüsü yardım etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan Manisa'da 4 enerji santralinin açılışını gerçekleştirdi: Yerli kaynaklarımıza dayalı enerji sistemi kuracağız Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası soyundu Usta besteci ve eğitmen Muammer Sun'ın vefatı sanat dünyasını yasa boğdu 14 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunan market sahibine gözaltı! "Ben ettim, sen etme" diye yalvarmış Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Dünya, öz kızlarını 5 yıldır kafese kapatan aileyi konuşuyor! Kıyafetlerini yediği için çuval giydirmişler Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü ile İBB Sözcüsü Ongun Twitter'da atıştı