Bodrum'da ormanları devriye görevi yapan polis ve bekçiler koruyor - Son Dakika

Bodrum'da ormanları devriye görevi yapan polis ve bekçiler koruyor

30.06.2022 20:01
Bodrum'da ormanları devriye görevi yapan polis ve bekçiler koruyor

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, orman yangınlarına karşı polislerin ardından bekçiler de devriye görevine başladı.

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, orman yangınlarına karşı polislerin ardından bekçiler de devriye görevine başladı. Ormanlarda denetimler sıklaştırılırken ekipler şüpheli kişi ve araçları durdurup kontrolleri yaparken, vatandaşlar da yangınlara karşı bilgilendiriyor.

Bodrum'da orman yangınlarına karşı ormanlık ve makilik alanda önlemler arttırıldı. Polis ekipleri devriye görevini sıklaştırırken, bekçiler de ormanlarda devriye görevine başladı. Bu kapsamda, Kızılağaç, Torba, Pedasa, Yaka, Dağbelen, Sandima, Küdür mevkilerinde devriye görevi yapan ekipler, araçları durdurup, şüpheli kişilerin kimlik sorgusunu yapıyor. Bunun yanı sıra ekipler, vatandaşlara piknik amaçlı da olsa ateş yakılmaması, sigara izmariti atılmaması konusunda bilgilendirme yapıyor. Ayrıca sarp arazilerde ekipler tarafından dron kaldırılarak denetimler yapılıyor.


YORUMLAR
500
Yaralı domuz için seferber oldular Yaralı domuz için seferber oldular Lazer tutulan yangın söndürme helikopterinin pilotu konuştu Lazer tutulan yangın söndürme helikopterinin pilotu konuştu Bodrum Belediyesi'nin Yaz Kursları Devam Ediyor Bodrum Belediyesi'nin Yaz Kursları Devam Ediyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bodrum'da ormanları devriye görevi yapan polis ve bekçiler koruyor - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement