Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi - Son Dakika

Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi

05.03.2018 17:57
Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi, System.String[]

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Türkiye Belediye Başkanları Birliği’nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği halk oylamasında "İç Anadolu Bölgesi’nin En Beğenilen İl Belediye Başkanı’ seçildi.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Türkiye Belediye Başkanları Birliği'nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği halk oylamasında " İç Anadolu Bölgesi'nin En Beğenilen İl Belediye Başkanı' seçildi.

Dinç'e ödülünü Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz takdim etti.

Vatandaşların sosyal medya üzerinden kullandığı oylar sonucu İç Anadolu Bölgesi'nin en beğenilen belediye başkanı ödülünün sahibi olan Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı'yı marka şehir yapmak ve sadece gezilecek değil aynı zamanda yaşanacak bir şehir standartlarına getirmek için her alanda çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Çankırı Belediye Başkanlığı görevini 14 yıldır yürüttüğünü belirten Dinç, vatandaşların kendilerine olan desteğinin artarak devam etmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendisini bu ödüle layık gören vatandaşlara ve şehrin yönetimini birlikte paylaştığı hemşehrilerine teşekkür etti. Dinç, aldığı ödülün mutluluğunu sosyal medya üzerinden yine hemşehrileri ile paylaşarak "Halkımıza hizmetkar olmaya devam edeceğiz" dedi.

Dinç'in temalı kütüphanelerine ayrıca ödül

Türkiye Belediye Başkanları Birliği'nin düzenlediği gece heyecanlı görüntülere sahne oldu. Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonunda gerçekleştirilen törende Türkiye'nin 7 bölgesinden toplam 35 Belediye Başkanına ödülleri verilirken, ikinci tur oylaması sonucu Türkiye'nin en beğenilen 5 belediye başkanı da ödüllerini aldı. Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Temalı Kütüphaneler Projesi ile Jüri Özel Ödülleri kapsamında Çankırı'ya bir ödül daha kazandırdı. Dinç; Uçak, Tren ve Gemi Kütüphaneler sayesinde kitap okumayı özendirerek "Çankırı'da kitap okumayı sevmeyen çocuk kalmayacak"diye konuştu. - ÇANKIRI

Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi
Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi
Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü İlk tesettürlü model Halima Aden, 'Bana göre değil' diyerek mankenliği bıraktı