Son Dakika Haberleri: Bolu Bisikletle Merdivenden Yuvarlanan 2 Çocuk Yaralandı

Bolu Bisikletle Merdivenden Yuvarlanan 2 Çocuk Yaralandı

9 gün önce

Bolu'da 8 yaşındaki Kerem Tahir S. ve 5 yaşındaki kardeşi, sokak merdiveninden bisikletle inmeye çalışırken düşüp, yaralandı.

Bolu'da 8 yaşındaki Kerem Tahir S. ve 5 yaşındaki kardeşi, sokak merdiveninden bisikletle inmeye çalışırken düşüp, yaralandı.

Kaza, akşam saatlerinde Büyük Cami Mahallesi Yukarı Çarşı'da meydana geldi. Kerem Tahir S. ve ismi öğrenilemeyen kardeşi, bisikletle merdivenden aşağıya inmek istedi. Ancak bu sırada bisiklet devrildi, iki kardeş aşağı yuvarlandı. Yaralanıp, 'anne' diye ağlayan iki kardeşe ilk müdahaleyi çevredekiler yaptı. Bu sırada bir kadın ise gözyaşlarını tutamadı.

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen ambulansa bindirilen iki kardeşten Kerem Tahir S., sağlık görevlisine, Ağabey bize iğne yapmazlar değil mi dedi. Kerem Tahir S.  İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne, durumu daha ağır olan kardeşi ise  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Bakanlar Kurulu Sonrası Kritik Açıklama: Referanduma Karşı Tüm Seçenekler Masada Oto Yıkamacıdan İşçisine İşkence Gibi Ceza!
Zonguldaklı Madenciler Koltuklar Kirlenmesin Diye Ayakta Yolculuk Yaptı Kadir Topbaş, Twitter'dan İstanbullulara Veda Etti: Herkese Hakkımı Helal Ediyorum