Son Dakika Haberleri: Erdoğan Talimat Verdi, Borsa İstanbul'un Halka Arzı Bitiyor

Erdoğan Talimat Verdi, Borsa İstanbul'un Halka Arzı Bitiyor

8 ay önce

Borsa İstanbul Başkanı Himmet Karadağ, "2018 yılı içinde Cumhurbaşkanımız Borsa İstanbul'un halka arzının bitirilmesi talimatını verdi" dedi.

Borsa İstanbul Başkanı Himmet Karadağ, borsanın halka arz süreciyle ilgili açıklamalar yaptı. Karadağ, "2018 yılı içinde Cumhurbaşkanımız Borsa İstanbul'un halka arzının bitirilmesi talimatını verdi" dedi.

"İKİNCİ ÇEYREKTE FİNANSALLAR HAZIR OLUR"

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, "Finansal danışmanlık için teklifleri topladık, değerlendireceğiz. Süreçler devam ediyor" açıklamasında bulunmış, halka arz sonrası borsanın işlem gören bölümünün büyüklüğünün bir milyar lira olmasını istediklerini ifade etmişti.

Başkan Karadağ, bu yılki Bu yılki Sermaye Piyasası Kongresi'nin 7. panelinde yaptığı açıklamalarda da "2018'in ikinci çeyreğinde finansallar hazır olur." demişti.

BORSA GÜNE YÜKSELİŞLE BAŞLADI

Borsa İstanbul (BİST) 100 Endeksi, güne yüzde 0,35'lik yükselişle başladı. Endeks, 405,02 puanlık artışla 116 bin 286 puan olurken, açılışta bankacılık endeksi 0,47, holding endeksi de yüzde 0,13 değer kazandı.
Çin'de Anne ve 3 Çocuğunun Ölümüne Neden Olan Dadı İdam Edildi Siirt Valisi, Havalimanı İşçilerinin Çalışmadığı Görünce Firma Yetkilisini Fırçaladı: Karşında Vali Var!

Haluk Levent, İntihar Eden İşsiz Babanın Geride Kalan Çocukları İçin Harekete Geçti